Beni eve çağırdı gitsem mi ?

İlk buluşmada eve davet etti dışarısı sıkıyor beni daralıyorum diyor. Gitmem yanlış olur ama gitmek istiyorumda ama iç ses gitme diyor git diyor bir şaşırdım öyle kaldım. bir sürü felaket senaryosu var aklımda ama bir şey yapabileceğinide sanmıyorum napmalıym

Güncellemeler:
Eve gitmem dedim beni bugun ekti . Annfm bayildi falan dedi

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Rabb'imiz, ''Zina yapmayın'' demiyor; ''Zinaya yaklaşmayın'' diyor. Senin oraya en temiz niyetle gitmen bile, orada birbirine henüz helal olmayan iki kişi olarak bulunacağınız için zinaya yaklaşmak demek oluyor. Sadece dini yönü de yok bu işin. Eğer (Allah muhafaza) bir sıkıntı olursa psikolojinin ne olacağını düşüneceksin. Bir duyulursa ailenden ve çevrenden nasıl bir tepki alacağını göz önünde bulunduracaksın. En önce de gireceğin günahı düşüneceksin ve gitmeyeceksin kardeşim, bu kadar basit. Eğer niyetiniz ciddi olursa ve hayırlısıyla evlenirseniz, o zaman her gün öpüşün, sevişin, evinize girip çıkın; o zaman Allah da karışmaz size, kul da. Ama SAKIN ZİNAYA YAKLAŞACAK BİR HAREKETTE BULUNMA, SAKIN!

1|0
    0|0
  • cinsellik için üzeirne gelecektir ona göre git zaten bir erkeğin bir kızı eve çağırmasının sebebi onu öpmek koklamak sevişmektir

0|0
    0|0
    • ben bir kere bir arkadaşıma gittim yemek yaptık yedik o kadar

• arkadaşım diyosun o zaten niyet etmez bu sevgili e haliyle senin üzerine gelecektir sen bilirsin yinede

• yok gitmem ya iğrenç sevgilim bile değil

• yalan sölemiş o seni daha da eve çekmeye çalışacaktır emin ol üzerine gelecektir taviz verme

0|0
    0|0
  • git git Ysşın kaç senin ya allah aşkına kardeş

0|0
    0|0
  • laf dinle gitme

1|0
    0|0
  • Gitme bence.disarda niye ici daralsin ki . Belli ki Baska niyetleri var arkadasin :}

1|0
    0|0
  • hemen tuzu al koşarak git

0|0
    0|0
  • amacına ulaşamamın vermiş olduğu hazin bahane..

0|0
    0|0
  • sen yapabileceğini sanma ve git gör ...

0|0
    0|0
  • sexse çagırıyor

1|0
    0|0
  • kesinlikle gitme. birşey yapmaz o ya da yapabileceğinide sanmıyorum diyen kızların birçoğu şu anda pişmandır. ilk buluşmada eve davet etti ve sen hala düşünüyorsun. ayrıl bile derim...

0|0
    0|0
  • eve gitmen için ''dışarda daralıyorum'' demesinden başka çare yok ki.

evde daha rahat oluruz demesin mi bekliyorsun

aklın varsa gitme !

0|0
    0|0
    • gitmicem zaten canımı sokakta bulmadım

• annesi falan bayılmamıştır.

en azından ne olduğunu öğrendin.

• Kendini ucuzlatmış olursun bir yıldan önce evine gitme..Patlatıp bırakır...Kendi istedi der çıkar..Tek başına.sap gibi kalırsın..

0|0
    0|0
    • erkek yani işi belli olmaz haklısın

• Gol olabilir riskli

0|0
    0|0
  • İster git ister gitme sana kalmış. Ama sonra burda salya ve sümüklerin ile göz yaşları eşliginde bize görsel bir buhran yaşatma! Erkekler güvenilmez falan filan kafa ütüleme!

0|0
    0|0
    • güvenilmez gitmicem

• İsabet olur. Ama gitsem mi diye düşünmen bile akli vaki değil. Hiç tanımadigin biri. Adam zevkine göre seni kesebilir be ne kaldı ki gerisi.

• farkındayım mantıklı olanı düşünüp aynı şekilde hareket edemiyorum

• basbakanınızın ne dedigini duymadın mı terbiyesiz ne isin var elalemin evinde

0|0
    0|0
  • Git, git..Ne yapabilir ki en fazla..Tecavüz etmez herhalde..!

0|0
    0|0
    • sadece kendi etmez başkalarınada ettirebilir şerefsiz çok

• Aynen..Sana katılıyorum. İyice tanı, ondan sonra karar ver böyle şeylere..

• canın çekiyor mu? kendine sor.

0|0
    0|0
  • kişiliğine göre sen bilirsin onu

0|0
    0|0
  • sevişmeyeceksen gitme

0|1
    0|0
  • Noktana Koyacak

0|0
    0|0
  • gel sevişelim demiş bu demek senaryo falan yok :D

0|0
    0|0
  • Ebeninkini görmek istiyorsun heralde :)

0|0
    0|0
  • Öpecek seni. Ona göre.

0|0
    0|0
  • git ver ve gel bence...

0|0
    0|0
    • o kadar basit bir ilişki yaşamak istemiyorum

• yaw yazıktır çoçuğa git ver... hayallerini yıkma bence... ilişkinin temellerini ve danışmanlığını nette arıyorsun basit ilişkimi kalmış bence git ver... bizde kurtulalım sende...

• amaç belli.amaçlar ortaksa git.değilse gitme ; )

0|0
    0|0
  • içindeki ses gitme diyor bak, önemli olan içdir gitme boşver

0|0
    0|0
  • benim mazeretim la gitme kardes vlhi bak kendimden biliyorum gitme sana bir seyler ısmarlar sonrasını sen bile tahmin edemezsin :)

0|0
    0|0
    • pastan neli olsun dedi

• ahahaha la ben daha çok içecek kullanıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Cafede buluşun.

0|0
    0|0
    • ben de öyle dedim

• Yani illa dışarı ev diye birşey yopk cafede buluşun hala ev diye tutturursa anla niyetini

• çüş diyorum sen anla gerisini

0|1
    0|0
  • Güldüm sadece sorman bile hata düşün artık :-D

0|0
    0|0
  • SAKIN ! Kizim delirme evine cagiriyosa bosuna degil hemde ilk bulusmada dikkat et ..

0|0
    0|0
  • Gitmemen de fayda var yine de sen bilirsin gizli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...