3 Aydır Uyamıyorum Üzüntüden Bu Boyumun Uzama Şansı Yok Mu ?

3 Aydır Uyamıyorum Üzüntüden Bu Boyumun Uzama Şansı Yok Mu ? 18 yaşındayım boyum uzasın istiyorum bu boyumu 5-6 cm uzatmak istiyorum 1 yıl içinde yok Mu böyle bir şansım geceleri 2-3 saat düşündügüm oluyor :(

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• düşüneceğine kalp zıpla.. şaka yapmıyorum! bol bol, kollarını havaya kaldır ve esneyerek hergün zıpla.. basketbol oyna.. futbol gibi bacak kaslarını çalıştıracak sporlardan kaçın. halter kaldırma eğer spora gidiyorsan falan.. ve bol bol yumurta, peynir,yoğurt yani kısaca protein al... kızlara göre daha şanslıdır erkekler ve bir insan ortalama 21-22 yaşına kadar uzar ama düzenli beslenmeme eklemleri çalıştırmama gibi durumlarla birlikte boy uzaması genellikle 18 yaşlarında durur .. 5-6 cm olur mu bilmem ama dediklerimi yaparsan 3 cm uzarsın.

0|1
    0|0
    • Ne kadar sürede 3 uzarım peki ?

• senin boyun kaç acaba? bende

• GROW TALLER BOY UZATMA KİTABI VAR özele e-mail adresini verirsen kitabı atarım 15 lira kontör karşılığı

Kızlar Ne Diyor 6

• çocuk seni boğarım lan bende boyun 1.60 falan sandım allahım yarabbim ya hayatın çok mu harika kendine dert arıyorsun yapma allah aşkına ya :D boyun gayet de normal benim sevgilimn boyu 1.70 o hiç takmıyor :D

0|2
    0|0
    • Ablacım hayatım berbat galiba bu yüzden takıyorum En ufak şeyi :D Burnum şöyle olsa daha mı iyi olurdu daha ykaışıklı olsam keşke daha kaslı olsam daha uzun olsam belki o zmn beni beğenirdi diyorm :D

• onunda seveni vaar rahat ol :)

• 3 yıldır sevgilim yok :D ama belki vardır kuytuda köşsede :D

• Benim bildigim 25 yasina kadar uzama sansin var

0|1
    0|0
  • 18 yaşındaysan boyun uzayabilir git hemen basket oyna çabuk uzar

0|1
    0|0
    • 1 yılda 5 cm uzar mı? düzenli beslenme ile ?

• basketbol oynayınca uzamış işte ama her gün oynuyormuş valla ben onu bunu bilmem bana teyzem söyledi :)

• Walla iymiş gerçekten öyle bişey olsa bende 1.5 yıl felan oynasam e bizim ailede 20'ye kadar uzuyor 183-184 olsam holeyyy yeahh :D

• Hayır yok ve sürekli aynı soruyu soruyorsun

0|0
    0|0
  • çok yoğurt ye akşamları süt iç ip atla asılarak sallan yüksek yerlere boyun uzar

0|0
    0|0
    • kaç cm uzar abla?

• 3cm uzar

• o kadar uraşma ile sadece 3 cm mi uzuyor :/ degmiyor bence

• Erkekler cabuk ve birden atarlar.. sut urunleri tuketip basket oynarsan zıplarsan felan uzarsın

0|1
    0|0
    • 5 cm olur mu abla :D ?

• Olur

• e süpermiş ben başlıyım şimdi 1 yıl sora 177'den 182 olsam 5 cm uzasam harika bişey ya

Erkekler Ne Diyor 5

• önemli olan boy değil işlev niye takıyon bu kadar takınca uzucak mı süt iç et ye bol bol benim arkadaşım vardı lise 3 bıraktığımızda 169 boyu vardı lise 4 başlarken 180 e dayandı seninki de uzar belki bisiklet sür basket oyna

0|1
    0|0
    • yaşı kaçtı peki ? 169 iken?

• degil mi degil mi :D

• tabiki de :D

• 21 yaşına kadar uzama ihtimalin var.

0|1
    0|0
    • Ama 2 en fazla 3 cm uzar diyorlar oda ağırlı kfelan kaldırmassan diyorlar...

• Boyun ne kadar?

0|1
    0|0
    • 1.76

• kızların çogu snn boyundan kısa erkekle evlenmicen kızla evlncen boyda bir proble yokk :)

• topuklu giyiyorlar sırtıkler :D

• 176 boy o yaşa göre iyi 21 yaşına kadar da bot atarsın tavsiyem basket oyna rahat 1*80 olursun

0|1
    0|0
    • walla mı ? bazıları diyor 16-18 arası oynaman lazmdı basketi şimdi fayda etmez diyorlar?

• 21 yaşına kadar uzarsın basketinde çok faydası olur. birde boy kötü değil normal

• ama o 80'i görmek istiyorum en azından :D

• az öncki insan :))

takma boşver

0|1
    0|0
Yükleniyor...