Kas yapmak için en iyi doping nedir?

2 haftadır mekik hareketleri yapıyorum karışık. Her akşam 23 gibi başlıyorum 23.30 civarı bitiyor. Ortalama yarım saat hergün.

Temmuza kadar falan yapacağım böyle. Kasları hızlı geliştirmek için ne gibi yiyecekler yemeliyim , veya bildiğiniz iyi karışımlar ya da dopingler var mı ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şekilde anca daha çıkık bir karına sahip olursun. Hele ki vücuttaki yağ miktarın fazla ise..

Normalde, kas geliştirmenin esası, kasları zorlayarak üzerlerinde mikro yırtıklar oluşturup, bunları protein ile onarmak ve kasın daha fazla güç için büyümesini sağlamaktan ibarettir. Fakat, istediğin kadar kas büyüt, vücuttaki yağ oranın düşüremezsen, geliştirdiğin kaslar, estetik bir görünüm arz etmez. Buna da definasyon diyoruz..

Bu yüzden, eğer kas geliştirmek istiyorsan, çeşitli performans-dayanıklılık antrenmanlarının yanında, senin için ''ağır'' diye nitelendirilebilinecek ağırlıklar yardımıyla çalışıp, protein yönünden zengin yiyeceklerle beslenmelisin. Mutlaka suplement (örn: Whey proteini) kullanmalısın.

.. ve tüm bunları yaptıktan sonra çok iyi dinlenmeli ve uyumalısın.. Kısaca hayatını buna adapte etmen gerekir..ve maddiyatının bir kısmını da..

Yukarıda belirttiğim tüm paragraf ve parçaları birleştirdiğinde de otomatikman ''Body Building'' e çıkıyorsun..

O yüzden, sana yakın olan ve cüzi rakamlarla çalışan herhangi bir body building salonuna yazılmanı tavsiye ediyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Karbonhidrat değeri ve kalori değeri yüksek besinler tüket.Spordan sonra kas karbonhidrat isteği duyar ve tüketmen gere yoksa kas gelişimini tam yapamaz.Ayrıca her gün spor yapma 2 gün falan ara ver ve o günler içerisinde protein,vitamin, mineral,karbonhidrat ve kalori değeri yüksek yiyecekler tüket.Çünkü kaslar yorulur ve hırpalanır, o yüzden bu dinlenme süresinde gerekli besinleri aldığında kaslar gelişecektir ve hacmi artacaktır.En iyi doping sağlıklı ve doğal olandır.Ben bunun için belli doğal karışımlar ve yumurta kullanırım.Yumurtayıda kendi bünyene göre yemelisin ki fazlası zarar.

0|0
    0|0
  • .at hormonu bas

0|1
    0|0
  • bızde enayyız dımı kısın bosuna calsyrz sende akıllısın alda ılacı tersden gor hayatı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...