Abazanlara karşı telefonla korunan var mı?

ben caddede bir yere giderken yolda bana baktıklarını ve laf atacaklarını sezdiğim an elime telefonu alıp konuşuyomuş gibi yapıyorum babamla falan ve başarılı oluyorum hemen bakmayı kesiyolar ve önlerine dönüyorlar sizinde var mıkorunma yöntemlerini z :D

0|0
712

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• telefonla korunuyorum deyince bakanlara 3310 falan fırlatman canlandı gözümde:D bana apaçi kızlar laf attığında duymamış ya da bana söylendiğini anlamamış gibi bakmadan yürüyüp gidiyorum genelde. nickine bayıldım bu arada

1|0
    0|0
  • bence abartıyosun hemen bakmayı kesmezler bakıyolardırda sen fark etmiyo olabilirsin

0|0
    0|0
  • yolunu keserde yüoop dur bakalım falan derse nolucak:\

0|0
    0|0
  • Abla ya ilk soruna ineceğim diye ne kadar uğraştım ah bir bilsen :)
    Yöntemin güzelmiş bence kafalarına 3310 falan fırlat :)

0|0
    0|0
  • bunu öğrendiğimiz iyi oldu:)

0|0
    0|0
  • ats2 rumuz koysaydın keşke

0|0
    0|0
  • Size de dönüp bakıyorlar ya ben bu hem cinslerimin köküne kibrit suyu. Ona buna abaza diyorsun kendi abazalıgı görmüyor alSki ile kendine nick alıyorsun. :) dağdan kestim kereste bu ne biçim lahana. Gel çay içelim..

0|0
    0|0
  • büyük bir telefon alda işe yaramazsa kafasına atarsın :)

0|0
    0|0
  • ya konuşuyomuş gibi yapıyoken tel çalsa bu riske deger mi hiç cancagızım ? :)

0|0
    0|0
  • bu okuyan arkadaşlar varsa artık yemnezler bu hareketini ha:)

0|0
    0|0
  • kimisi baksın diye Iphonunu çıkartır :D

0|0
    0|0
  • ne korkuyosun ya bas tekmeyi bir daha ne laf atabilir ne karşında durabilir :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben etrafıma bakmaktan kimseyi görmem, haliyle önceden önlem alamıyorum. ama bir defasında laf yemiştim, o sırada bir çift geçiyordu sokaktan ben de " aaa bide sevgilisiyle yürüyen kıza laf atıyorsun,o adam seni gebertse yeridir ne sandın top mu ? seni terbiyesissss" dedim adam az kalsın öte tarafa gidiyodu :)))

0|0
    0|0
  • Ben sert bakıyorum öyle bişey oluyor ki sanki hepsi,kaçıcak gibi duruyor seninde yöntem iyimiş

1|0
    0|0
  • saka olduğunu söyle bayılazzzam

1|0
    0|0
  • adı üstünde abazan laf atar susar özel çaba harcamıyorum ;)

0|0
    0|0
  • bizi bu önlemlere zorlayanlar utansın:))

1|0
    0|0
  • ne güldüm yaa:)) ben kafamı çeviriyorum sadece:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...