Facede tanımadığınız kişileri ekliyor musunuz?

Arkadaşlar millet facede tanımadığı kişileri ekleyip beğeni yapıyor konuşuyorlar Siz böyle tanımadığınız kişileri ekliyor musunuz ya da takipleşiyor musunuz Bana sorarsanız eklemiyorum ve gereksiz olduğunu düşünüyorum İnsanlar neden tanımadığı kişileri ekler bu konuda ne düşünüyorsunuz ve size bir soru daha Arkadaş Ekleme Sayfaları nedir ve bir kuzenim tanımadığın kişileri ekleme o Arkadaş Ekleme Sayfaları denen şey virüstür Sizce insanların hesaplarını çalmak için gizli bir tuzak olabilir mi? Google'dan yazıyorsun Facede Arkadaş Ekleme Hilesi diye Google Docs diye program sizden e-posta ve şifre istiyor Sizce Verilmeli Midir? Bana soracak olursanız verilmemeli güvenilir değildir ve tuzaktır Sizin Görüşünüz Nedir?

Güncellemeler:
peki o zaman bu arkadaş ekleme sayfaları nedir? facede böyle boş sayfalar niye var bakıyorsunuz sayfada serseriler dolu o zaman onlar da gavat onlarda kaşar bir o kadar da şerefsiz karaktersiz insanlar o zaman ben bunu anladım
peki o zaman bu arkadaş ekleme sayfaları nedir? o soruya da cevap verin bir zahmet ırıspı demekle olmuyor bu işler

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Senın soru sormadakı amacın nedır . SEndemi ekleyeceksin .görüyorum bir fotoya 2000 kişi beğeni yorum populerlik değil gavatlık kaşarlık ırıspılık

0|0
    0|0
    • lütfen yanlış anlamayınız benim amacım popüler olmak değil sadece bilgi edinmek amaçlı başka bir niyetim yok

• ben yanlışlıkla arkadaş eklemeye tıklamıstım ondan sonra sayfaları benim haberim olmadan begenilyor siliyorum gene aynı virüs

• o zaman bu virüs olduğuna göre gizli bir tuzak o zaman peki arkadaş ekleme sayfası nedir facede öyle sayfalar var hep tipi bozuk insanlar var (hepsi değil) ama çoğusu öyle

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanımadığım insanları eklemiyorum

0|0
    0|0
  • tanımadığım insanların eklemelerini kabul etmeyi bırak

bazen tanıdıklarımı bile kabul etmiyorum faceime

0|0
    0|0
  • hiç tanımadklarımı eklemedm zaten facemde kapalı bayagıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3