Seviyorum diyodu 2 sene peşinden koşarım diyodu.

seviyorum diyodu 2 sene peşinden koşarım diyodu. çıkmadık peşimdeydi sadece. geçen gün kestirip attım bir daha sesi çıkmadı unutmuş mudur? neden o kadar büyük laflar etti o zman

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sanki kabul ettin de adam senden ilgisini kesmiş gibi bahsediyorsun, kestim attım diyorsun demek ki umursamıyordun simdi niye burada soruyorsun , hadi umursuyordun neden boyle bişey yaptın, demek ki adam bıkmış uğraşmak istememiş ve ya içine kapanmış bu kadar net bir hayır alınca, karşındakinin duygularına deger ver saygı duy bence ki baskaları da senin duygularını incitmesin, umarım incinmez de..

0|0
    0|0
  • ya

ya neyse bişey demiyorum ben

0|0
    0|0
  • Kestirip attın daha ne uğraşıyosun anlamıyorum arkadaş ya

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya :)

0|0
    0|0
  • senin için önemi var mı artık esip gürlemesinin kestirip atmışsın daha ne ?

0|0
    0|0

• sen zor kızı oynamayı devam edersen oda pes eder iyi olmuş eee bu işler böyle naz yapmıcaksın

0|0
    0|0
  • birde söyluyosun kestirip attım diye iyi book yemişsin bir dahakine döv oda peşinden kosar senın

0|0
    0|0
    • kararsızım

• saçmalıyosun

• senin gibi. değil mi?

Kızlar Ne Diyor 4

• Elde edene kadar ya da belli bir süreye kadar falan herkes büyük laflar eder, o laflarının arkasında duran çok nadir insan vardır.

0|0
    0|0
  • sen de az deli değilmişsin ne diye kestirip atıyosun sonra niye unutmuş mudur unutmamış mudur düşünüyosun

0|0
    0|0
  • Hem peşinden koşturuyorsun hemde unutmuşmudur diyorsun.

0|0
    0|0
  • Laf çoktur ama İcraat yoktur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...