FBI eleman alırken bu soruları sormuş siz ne diyorsunuz

İki genç kız var. Aynı evde yaşıyorlar. Kızlardan biri diğerine diyor ki: "Ben bu gece

arkadaşlarımla dışarıya gideceğim, haberin olsun. Sen keyfine bak." Tamam diyor diğer

kız. Gece arkadaşının dışarı çıktığını ve yatağının boş olduğunu bilen evdeki kız kendi

kendine, "bu gece arkadaşımın yatağında yatayım" diyor ve gidip arkadaşının yatağına

yatıyor. Derken aradan saatler geçiyor ve dışarı çıkan kız gece eve geri dönüyor ve gidip

KENDİ YATAĞINA yatıyor. Uzanıyor ve öylece yatarken dışarıdan bir arabanın geçtiğini fark

ediyor. Arabanın farları, kızın yattağının arkasından, pencereden geçerek duvardaki saate

yansıyor. Kız o farların saate yansıması ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde

kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor. soru kızın öldürülme sebebi değil neden yatağın altına bakıyor

Güncellemeler:
Dışarı çıkan kızla, katil iş birlikçidirler. Katilin eve girip kızı öldürmesi

için kız dışarı çıkmıştır katilin gelip kızı öldüreceğini bilmektedir ama cesedi nereye

saklayacağını bilmemektedir. Katil eve girer ve kızı öldürüp yatağın altına koymak

isteyince yatağın altında duvar saatiyle karşılaşır alır onu duvara asar, fakat saat bozuk

bir saattir onun için yatağın altındadır katil bunu farketmez gecenin karanlığında. Kızı

yatağın altına koyup uzaklaşır...
Daha sonra diğer kız evine gelir ve yatağına uzanır

olaydan haberdardır fakat kızın nerde olduğunu bilmez... Arabanın farı saate yansıyınca

korkuya kapılır hemen yatağın altına bakar neden bu saat burda diye yatağın altında olması

gerekirken.. . Ve nihai son arkadaşının cesediyle karşılaşır.. cevap buymuş :)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• ISIGIN DUVARDAKI SAATE YANSIMASIYLA ALAKASI YOK

SAATIN DUVARDA OLMASIYLA ALAKALI GIBI GELIYOR BANA

SAAT ARTIK KULLANILMAYAN BIR SAAT OLMALI VE KULLANILMADIGI ICINDE YATAĞIN ALTINA KOYMUS OLMALI

YANI SAAT ONCEDEN DUVARDA DEĞİL YATAGIN ALTINDA İMİŞ

ARABANIN ISIGI DUVARA VURUNCA KIZ SAATI GORMUS

VE BU SAAT YATAGIN ALTINDA OLMALIYDI DUVARDA NE ISI VAR DIYE DUSUNEREK YATAGIN ALTINA BAKAR VE CESEDI GORUR

3|0
    0|0
  • Arabanın farları,kızın...yansıyor.

Cümlesinde bir bozukluk var. Şayet kan varsa açıklama kolay.

Şayet kan yoksa gene kolay. Ama bunlarda ihtimal dahilinde mümkün olmayabilir. Sen şunları söyle. Cevabımı ileteyim.

1|0
    0|0
  • cvb ınternetten buldum :D

evdekı saat ın pılı bıtık ve kız bunu bılıyor evde yatarken saat sesı duyuyor tıktak dıye sonra araba farı yansıyınca saate kız saatın durmus oldugunu gorup pılının olmadııgnı ve o gelen tıktak sesının yatagın altından geldıgını sanıp dırek oraya bakmasıyla bıtıyor :D guzelmıs :D

1|0
    0|0
    • benim cevap daha farklı netten bulduğum :)

• Dışarı çıkan kızla, katil iş birlikçidirler. Katilin eve girip kızı öldürmesi için kız dışarı çıkmıştır, katilin gelip kızı öldüreceğini bilmektedir ama cesedi nereye saklayacağını bilmemektedir. Katil eve girer ve kızı öldürüp yatağın altına koymak isteyince yatağın altında duvar saatiyle karşılaşır alır onu duvara asar, fakat saat bozuk bir saattir onun için yatağın altındadır katil bunu farketmez gecenin karanlığında. Kızı yatağın altına koyup uzaklaşır... Daha sonra diğer kız evine gelir ve

• ısık saate vurunca ısık odanın heryerıne yansımıstır yatagın altınada yatagın altında da kızın cesedı duvardakı saatın camına ordan da kızın gorus acısına geldıyse kız yatagın altında cesedı saatın camından goruyor demektır ve ondan bır hısımla yatagın altına bakıyor olabılır

1|0
    0|0
  • biri dogru cevabi yazsin da fbi'a is basvurusu yapalim.

1|0
    0|0
  • saate kan sıçramıştır:D ya da gece vakti 6.30 gösteriyodur aşşa bak manasında

1|0
    0|0
  • saatte yatağın altına bak yazıyor

1|0
    0|0
    • o anda kzı öyle bir yazıdan başka hiç birlşey korkutamaz

• Kendini boyle sekilde olumle tehdit eden birileri vardi belki..

1|0
    0|0
  • saatle falan alakasi yok gencler. soruda zaten cevap verilmis. kiz hep yatagin altinda yatiyormus sanirim. kizin yatagi yatagin alti yani. baska sorusu olan?

0|0
    0|0
  • merak ettim

1|0
    0|0
  • iki kız aynı yatakta yatıyor olmaları gerekmez mi ?

1|0
    0|0
  • benden fbi elemanı olmaz zor geldi :D duvarda gölgesini görmüştür belki cesedin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü saat güney yönünde 6:30 u gösteriyor olabilir veya farla beraber arkadaşının kendi yatağında olmadığını fark ederek aklına gelen ilk yere bakıyor. Gerçekten cevabı merak ettim yazarsan sevinirim :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...