Nişanlımın en yakın kız arkadaşıyla lise yıllarında birbirlerine yazdıkları mektupları okudum

çok kıskandım arkadaşlar.

lise yıllarında yazmışlar birbirlerine. nişanlımın odasında bir sandık buldum çok çekici geldi izinsiz karıştırmamam gerektiğini biliyordum ama çok merak ettim açtığımda nişanlımla en yakın kız arkadaşının beraber çekildikleri fotoğrafları buldum bir de birbirlerine bir sürü mektup yazmışlar nişanlımı kızdan kıskanmadım benim böyle yakın arkadaşım olmadığı için ikisini kıskandım aslında

nişanlımın annesine sordum kızın onun için çok değerli olduğunu söyledi çocukluk arkadaşıymış hatta o da biriyle nişanlanmış artık görüşmüyormuş nedenini bilmiyorm

tek bildiğim o yazılan bir sürü mektubu ve fotoğrafları kıskanmam.

keşke eskideki gibi mektuplaşsak, telefonlar mesajlar olmasa bu da ayrı bir soru konusu tabii.

sizce sandığını açtığımı nişanlıma söylemeli miyim?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• yaptığın ayıp olmuş istersen ayıbını söyleme

1|0
    0|0
  • Yapmış olduğun davranış yanlış ki sen de bunun farkındasın.

Bunu söylemen gerekir. Gizli saklı olmamalı.

Söylediğin de sana artık güvenebilir mi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç çaktırma.

0|0
    0|0
  • bence bu olayı hiç açma kapat ,aklındanda çıkarmaya çalış eskimiş gitmiş

0|0
    0|0
  • Soyleme ona eski yollarini sor zaten o sana anlatirsa onlari soylemene gerek yok ama anlatmadsa demekki onemli ya da sen den korkkuyordur sende soylemen gerekir

Bnm. Dusuncem buur tesekkur ederim ;)

0|0
    0|0
  • sakın söyleme o hatayı yapma

ama söylemende gerek bilemedimki şimdi

0|0
    0|0
  • eski bir şeyi kurcalamak izinsiz kurcalamak sana keyifli geliyormu? bence hiç hoş bişey değil

0|0
    0|0
  • söyleme bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynisini benim nisanlim yalsa dünya savasini baslatirdim :D bence sus sen soyleme :D

0|0
    0|0
  • Bence söyleme. Ben çok kızardım sevgilim öyle bişey yapmış olsa

0|0
    0|0
  • Söyleme, sandıktakilere de dokunma. Saklıyor olması, seni sevmediği anlamına gelmez. Yaygara da koparma.

0|0
    0|0
  • Söylemen dogru olur NEye göre kime göre ne için

0|0
    0|0
  • Söyle tabi haberi olmadan okumuşsun en azından bu saatten sonra haber ver.

0|0
    0|0
  • paylaşma. tekrar açıp yineleyerek aklına gelmesini sağlarsın. zaten eskide kalmış. takılma

0|0
    0|0
  • Kıskanılacak bir durum yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...