Kızların toplu taşımadaki sıkıntıları ?

toplu taşıma araçlarında bayanların sağa sola sallanıp durması bunun bir çaresi yok mu arkanızda sağınızda solunuzda yakın duran bir erkeğe zor anlar yaşattığınızın farkında mısınız yoksa bilerekmi yapıyorsunuz?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini bilen erkek her durumda kendini uzak tutmasını blir , becerir. O sallandı diye kendini cekmemek , fırsatcılıktan baska birsey degil .

3|1
    0|0
    • otobusde adam arkasını dondu kıza kız ona ragmen sallanıyor adamın ustune gıdıp gelıyor aptal aptal hareketler yapıyor adam sonunda kıza patladı duzgun dur dıye de ılla oyle mı yapmak gerekır.

• Kacmilyonluk sehirde bir ihtimalden soz ediyorsun ? Sorun bunu anlatmıyor , kızlara genelleştiriyor ki , kimse kimsenin gılırını kaldırma meraklısı degil . Kızın bilincli sallandıgını da sanmıyorum , yeniyetme biri olabilir ,dısarı az cıkan biri olabilir ve nasıl duracagı konusunda belli gorgusu bilgisi egitilmisligi olmayabilir.

Bunu , kızların ozellikle boyle seyler yaptıgına yorumlamak hic hos degil . Ayrıca bir sozu sarfederken , sırf dısardaki karsı cinsten de soz etmemek en dogrusu

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu yapan kızlar olabılırde aksıne bızlerde her frende her bınen ınsanda fırsat kollayan degıp dokunup surtunme derdınde olan basına dıkılıp ustten goguslerıne arkandan kalçalarına bakan erkeklerden bıktık edep ya hu

1|0
    0|0
  • Hı evet otobüsteki o krolara değmek süper oluyo.Allahım sıkıs tıkış araba aniden hareket ediyo yoksa benim en ufak temasta sinirlerim geriliyo

2|0
    0|0
    • bız erkeklerınde sınırlerı gerılıyor ondan dıyoruz

• Zorunluluktan oluyo anlatabildimmi .minibüsteki krolara kalmadık yani.

• yahu senın hosuna gıtmıyorsa gıtmıyor benımde hosuma gıtmıyor nıye bu kadar laf ebesı oldun ben herkesın dusuncelerıne hakımen soru sordum daha ne cevap vercem dıye dırenıyorsun...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...