Boy Uzatmak İçin Egsersizler İşe Yarar Mı?

link Egzersiz seti alıyım mı bunu 7 cm onay veriyorlar?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• işe yarar tabiki

0|1
    0|1
    • 18 yaşındayım uzamak istiyorum boyum 1.77 ben 180'i en azından geçmek istiyorum :/

• eee daha ne :)

• Brz utangaçlık çekingenlik var bu yüzden lisede sevgilim olmadı bence ben bu yüzden takıyorum boyuma çünkü bazı arkadaşlarım var 170 boyları var takmıyorlar ama sevgileri felan var

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• bu şekilde garantili 7 cm kadar boy uzatma olsaydı sence kısalık kalırmıydı ? genetik de önemli dayının boyuna bakacaksın erkek en fazla ona çekiyor çünkü

0|0
    0|0
    • Vay*dayımın ztn onlar yüzünden oldu keltoşların 2 side kısa biri 174 diger 1.70

• hadi kolay gelsin , bu tarz şeyler azim ve sabır ister .. hiç bir zaman pes etme hep ilerde pişman olurum bak de

• ztn yapacam artık oldu oldu olmadı kas yapmış oluruz :D

• kaç yaşındasın ve boyun kaç

0|0
    0|0
    • 18 yaş boy 177

• boyun fazla kısa değilmiş bir şansın var ama bir doktora görün bence önce kıkırdaklar kapanmışmı baksın bu arada fiziğin nasıl spor yapmış dik bir vücudunmu yoksa kambur veya rahat bir vücudunmu var mesela ben boksçu olduğum için vücudum çok dikdir buda normalden 2 cm daha yüksek gösteriyor tabi öncelikle kıkırdaklarına baktır eğer kapanmamışsa barfiks demirine asıl

• Yok vücudum çok dik bende box yaptım :D Öyle ztn 1.77 oldu :D Bu arada Ortopedide bakılıyordu dimi yarın ben bir bakıyım

• kaç yaşındasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...