Adını koymadık sadece ?

Çıkmıyoruz fakat çıkıyo gibiyiz sarılması öpmesi ellerimden tutması falan seni seviyorum lafları falan ona tam olarak güvenince teklifini kabul edicem ve sevgili olucaz herkese çıkıyoruz sevgiliyiz demiş Aynı okuldayız bu arada şimdi bizim bu davranışlarımız sarılmak öpmek gibi sınıftaki çoğu kişiler görüyor tabi 5 gün oldu okulda görüşeli en cok bugün samimi olduk sarılmalar öpmeler falan önceki günlerde sadece elimi tutardı .. Ben insanların fikirlerini çok takarım kafama ve şimdi dicek hem sevgilisi değil hemde sarmaş dolaş adımın kötüye çıkmasını istemem sizce teklifini şimdi kabul etsemmi ya da insanlara göre hareket etmemelimiyim ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• teklif dedigin şey nedir ? resmiyeti var mı milletin icinde meydan yere cıkıp ben sunun teklifini kabul ettim diye mi bagırıyorsun ? bu teklif ollayını neden cocuk oyuncagına ceviriyorsunuz ? cocuk senin elini tutuyor seni opuyorsa seni seviyordur.. sana bişeyler hissediyordur.. EEE buna sende karsılık veriyorsan sende bişeyler hissediyorsundur... tamam oldu bitti işte.. sevgilisiniz.. teklif nedir yaa ? kim biliyor kim duyuyor.. devam edin böyle teklif kabul ettim teklif ettim cok sacma bir kelimeler.. :) gülüyorum ben buna.. ben seninle opüşmek istiyorum kabul edermisin gibi bişey.. sevgi dedigin kendiliğinden baslar.. teklif le baslamaz..

0|0
    0|0
    • ya çocuk bugün öperken biraz yaklaşmış bunlarda dudaktan öpüyor falan oo diye abarttılar yanaktan öpmüştü sadece çok yakınsınız ya kabul et teklifini ya da seviglisi olmadan etmeden sarılıp öpüyo elin erkeğini dicek diye arkadaşım uyarda bende buna takıldım

• yani diyosunki nerden bilicekler çıkıp çıkmadığınızı nasıl olsa gördüklerinde sevgiliyiz çıkmasak bile millet çıktığımızı düşünür :D

• aynen.. aynen... ta kendisini sölüyorumm.. sevgili olunca ya da teklifini kabul edince cıkıp meydanlık yere bagırmıyorsunuz ki biz artık sevgiliyiz teklifini kaubl ettim diye.. ne yasıyorsanız elleşmeyi öpüşmeyi sevişmeyi.. ya da teklif leri hersey kendi aranızda... resmiyet yok ortada.. evlilik mi bu nikah mı millet bilsin.. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• ya adam öpüyo elini tutuyo sarılıyo ama sevgili değiliz ne ya :S ya çıkıyorsunuz ya da kaşarsın seç birini. milletin görüşünü soruyorsan. ayrıca bu kadar yakınsanız daha neyi kabul etmicen ya

0|1
    0|0
    • kaşar olsam adama veriririm elini tutup sarılmam . Ne dicem peki hadi kabul ettim mi dicem çıkma teklifi ettiğinde zamana bırakalım tanırız birbirimizi dedim

• isitorum

• o zaman adını koy artık ayıp çocuğa da.

• bazı şeylere isim vermek o şeyi ebatları belli bir kutuya kaldırmaya benzer.

ilişkiye hükmeden ilişkiyi yaşayanların hissettiği duygular olmalıdır ; ilişkiye şahitlik edenlerin düşünceleri değil.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız

• en güzeli adı konmamış ilişkidir

0|0
    0|0
  • Adını Sen Koy...

0|0
    0|0
  • sitenin yaş ortalaması 10 falan herhalde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sarılıyorsunuz,öpüşüyorsunuz,gezip tozuyorsunuz,canım cicim her şey diyorsunuz ama sevgili değilsiniz öyle mi?

bu nasıl mantıkdır ya

0|0
    0|0
    • sevgiliyiz ama adını koymadık aşkımlı falan değiliz yani

• yakında çocuk olucak , ad koyması mı kalmış

0|1
    0|0
Yükleniyor...