Biraz uzun ama olaya bakarmısınız?

Nişanlımla bugün telefonda konuşuyoruz kuzeninin sigarası bitmiş bizede arabayla 5 dk lık mesafede oturuyorlar, bana dediki kuzenime 3-4 dal sigara bırakırmısın? Bende birkaç dal sigara bırakmak ayıp olur gitmeyeyim dedim sonra nişanlımın evine gittim.otururken şu paket sende kalsın içersin dedim, bana bırakacağına kuzenime bıraksaydın ya neyse işe giderken bırakırmısın dedi.bende yolumun üzeri değil ama bırakayım fakat bu son dedim. (Daha öncede 3-4 paket sigara almıştım kuzeninin isteği üzerine) bunu dile getirdim.vay bunu söyledikten sonra bırakma istemiyorum, düşüncesizsin vs bana birsürü laf söyledi.bende bu saatten sonra istesende ona sigara almamda bırakmamda hem abisi var sevgilisi var, babası var bana birdaha böyle şeyler söyleme dedim.şimdi konuşmuyoruz bu meseleden dolayı.haksız benmiyim? O mu?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın tabii. Taviz verme.

0|0
    0|0
    • Ya daha öncede 3-5 paket aldım ama alışkanlık haline getirdiler benim kızdığım nokta bu.

Kızlar Ne Diyor 3

• ne saçma şey yaa ne yani sen onun kuzeninin ayağına kadar sigara götürmek zorunda mısın sanki

ben sevgilime kuzenimi bırak kardeşimi bile savunmam onun için kavga çıkarıyor

öncelik ikiniz olmalısınız her daim

0|0
    0|0
    • Bencede öncelik ikimiz olmalı ama onun önceliği kardeşi annesi babası babaannesi dedesi vs vs..

• Bak sen 25 yaşındasın ne kadar mantıklı konuşuyorsun.nişanlım 23 yaşında ama gel gör ki herşeye kavga çıkarıyor bu örnekteki gibi.

• akıl yaş'ta değil baştadır

ben 17 yaşımdayken de aynı şeyleri düşünüyordum yani tamamen karakterle alakalı bişi:)

• haklısın kesinlikle.mecbur musun ona sigara taşımaya

0|1
    0|0
    • Valla bu tavırlarından sıkıldım nişanlımın herkes benden önce geliyor.dedesi, kuzeni, annesi, babası vs vs..birde kuzeninin sigarası eksikti tartışma konumuz.

• Haklısın,seni uşakları sanıyorlar herhalde.Kuzenine çok yüz vermiş.

0|0
    0|0
    • Evet kuzeni için canını verir ama bana gelince uşak gibi davranıyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• haklısın tabi kardeş.Tekel bayisimi nişanlımı?

0|0
    0|0
    • Dimi ya kavga çıkardığı şeye bakarmısın? Kuzeninin sigarası :s

• bugün onu isteyen yarın neler istemez.

• oldu canım bizim evede 2 kilo şeker bıraksana .p haklısın tabi amele gibi görüyor seni :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...