Kadıköyde fenerbahçe-galatasaray derbileri ile ilgili istatistikler hakkında ne düşünüyosunuz?

Son 14 senede oynanan kadıköydeki maçlarda lig-kupa dahil Fenerbahçe 35 gol atmış,galatasaray ise yanlızca 11 gol atabilmiş. lig maçlarında ise Fenerbahçe 31 gol atmış galatasaray ise 8 gol atabilmiş,bu istatistikler hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• İstatistikler futbolda bir şeyi kanıtlayamaz.

0|0
    0|0
    • nasıl yani şimdi bu istatistiği hiçe mi sayıyosun ?

• Savunmadım evet. Oy çok dokundu bana, benden tiksinmen. Kıyamam.

• seninle o fix karı gibi adamlarsınız adres istedim ikinizde adres veremediniz totonuz yemedi verseydiniz yakın olsam kendim olmasam ülkü ocaklarını başınıza dökecektim ama yürek diye bir organ yok sizin gibi komi ve pkklılarda.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Övündüğünüz ama bizde hiç baskı kurmadığı bir gelenekten bahsetmişsin.

O yüzden kazanacağız zaten.İstatistiklerin hiç önemi yok.

0|0
    0|0
  • kupa bakımından ezilen fenerbahçe kendini kadıköyle teselli ediyor bu teselliniz de olmasa ne yapacaktınız asıl olan kupadır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Son maçlarda ne oldu ? Kim kazandı.

0|1
    0|0
  • son 14 senede kazanılan şampiyonluklar:

galatasaray: 6

fenerbahçe: 4 (şikeli şampiyonluğu saymadık)

onun dışında fenerbahçe'nin sahasında kupa kaldırdığımız gerçeği de var. bunlar hakkında güzel şeyler düşünüyorum.

0|2
    0|0
    • onlarada cevap veririm koç, soru bu değil,ne kadar istesenizde konuyu başka yerlere çekmenize izin vermicem, sen yazdıgım soruya cevap ver? yoksa sus..

• istatistikler fenerbahçenin kadıköyde üstün olduğunu gösteriyor. ben de diyorum ki fenerbahçenin tek vizyonu, başarı kıstası bu mudur? 14 sene boyunca kadıköyde bize yenilmediniz ama şampiyonluk sayınız bizden eksik? üstelik şampiyonluk maçında kazansanız şampiyon olcağınız bir maçta bizi o statta yine yenemediniz ve sahanızda şampiyonluğu bize bıraktınız.

• soruma cevap aldım yeterli,başka konuda hepsine cevap veririm kısa olarak şöle cevap vereyim,tarihte ile defa bizi şampiyonlukta geçtiniz bu sene yine eşitlenecek,terimin ilk dönemi 1319 gündür yenemediğiniz feneri arenada yenince istanbulda konvoylara çıktıgınız,kadıköyde beraberliklere üçlü çektirdiğiniz unutmayın kedi çiğer meselesi hoşçakal.

• Çokkötü be iyiki gs li değilim .D

0|0
    0|0
  • 106 yıllık fenerbahçe tarihinin en büyük başarısı

0|3
    0|0
    • o konuyuda tartışırızda soruma cevap değil bu ?

• fenerbahçe'nin yakalamış olduğu bir seri/istatislik paylaştın ve ne düşünüyorsunuz dedin. ben de cevap verdim işte cevap bu.

• hayır sorum bu şekilde değil,kadıköydeki fenerbahçe-galatasaray istatistikleri hakkında ne düşünüyosunuz dedim.ne düşünüyosun bu istatistikler hakkında mesela ? cevabının soruyla ilgisi yok.

• şimdi 6alatasaraylılar bu durumu küçümsüyor. ama bir defa kadıköyde galip gelsinler türkiyeyi ayağa kaldırırlar barcelonayı yenmiş gibi sevinirler.

0|0
    0|4
    • berabere kaldıklarında üçlü çektiriyolardı,1319 gün sonra terim döneminde bizi arenada yenince adamlar konvoy yapmışlardı istanbulda =)

• abi ne beraberliği tek farklı mağlubiyette bile dansöz gibi kıvırıyolardı orta saha .D

• istatistikler aynı şartlarda oluşmadığı sürece hiç bir anlam ifade etmez.

0|0
    0|0
    • her maçın şartları farklıdır yani. her sezon farklı kadrolar ve farklı form durumlarıyla bu maçlar oynandığı için istatistik verileri bir şey ifade etmez.

Yükleniyor...