Sevgilim arkadaslarını bana tercıh ettı

sevgilimden 4 aydır farklı sehırlerdeyız hep yanıma gelmesını bekledım daha 3 gun once senı sevyrm ozledım ılk fırsatta gelcem dıodu bir baktım arkadasını görmeye eskısehıre gıtmıs sınırlendım bende twıtera Allh belanı versın yazdm.o da bnu sebep gostererek ayrılmak ıstedıgını soledı.sızce kım haksız?haklıyken haksız duruma dustum

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım...

Arkadaş ile sevgili arasında çok farklı bağlar vardır. Eğer erkek arkadaşınız size "ilk fırsatta geleceğim" demiş. Arkadaş ortamı erkekte farklıdır, arkadaşlarına muhakkak değer verir ve onlarla zaman geçirmek ve hatır sormak ister bu aradaki sıcak kanlılıktan olur. Şöyle bir şey olsaydı ve yanınıza gelmeseydi, buna mütakıp olarak sizinle buluşmayı kısa tutsaydı bunu demekte haklı olabilirdiniz ama biraz önyargıya düşüp ters olarak çıkmışsınız...

Sanırım barışmak istiyorsunuz. Erkek arkadaşınıza onu çok özlediğinizi, bir an önce görmek istediğinizi ve hasret çektiğinizi, sizden öncede arkadaşının yanına uğrayıp onu kıskandığınızı ve bu yüzden o mesajı atıp gerçekten pişman olduğunuzu söyleyin. Barışmak istediğinizi ve eskisi gibi devam etmek istediğinizi altını çizerek söyleyin.

Sizi telefonda terslese bile ona muhakkak hak verin ve üste çıkmaya çalışmayın. Herşey yerine oturduğunda zaten eskisi gibi devam edeceksiniz...

Teşekkürler...

0|0
    0|0
    • ayrılmak ıstedgını soluyor ama bana

• barıstık haftaya yanıma gelcek.ancak bana cözüm önerebilirmisiniz bilmiyorm bişi sormak ıstıyorm.biz 2yıllk universite okuduk bu yuzdn askerlk 12 ay oluyor sevgılım de yenıdn universite sınavına hazırlanıyor 4 yıl okucak 5 ay askerlik.cok uzun bı zaman geliyor bana .ve arada illaki tartısma olcak.bunun baska bı cozumu yok mu benım aılemde askerlk yapmaml bırıne vermzler beni

• Aynı durum inanmazsınız benim başımda :D Bende 2 yıllık bitirdim şuan 4 yıllığa tamamlamak için okuyor ve çalışıyorum :) Şimdi şöyle bir şey var okul hayatından sonra kendine bulabileceği iyi bir iş olabilir, ardından askerliği 5,5 ay yapar ve geri geldiğinde de iş bulup işe başlar ve ardından evlilik olabilir. Bu da takribi 3 - 4 yıl demek.

Eğer erkek arkadaşınızda evlenmek istiyorsa bence direk üni'yi dondurup askere gitsin, geldiğinde devam edebilir.

Erkekler Ne Diyor 12

• kızım şunu unutma hiç bir delikanlı arkadaşını bırakıpda bir kız peşinden koşmaz yani eger delikanlıysa tabi kızda evliniceği kız değil eger evleniceği kızsa bişey diyemem ama 4 ay farklı şehirlerdeymişsiniz siz yani baştan akybetmişsiniz araya sogukluk girmiş o cocuk sen yokken kimleri ayartıp eve atmıştır ben sana söylim*et takma sen

0|0
    0|0
  • zaten sevgilin değilmiş bunu kafanamı takıyosun sen onun için ilk planda olmayacağın bir kişiye bağlanma kaybedersin

0|0
    0|0
  • haklısını haksızını bilmem ama zaten yürümeyecek bir ilişkiymiş bitmesi gerektiğinden önce bitmiş

0|0
    0|0
  • fırsat kolluyormuş, ayrılın gitsin.

0|0
    0|0
  • Sebebsiz yere hiçbirşey olmaz :) esk gittigini biliyonmu yooo twitterde esk yolcusu face 'de esk yolcusu yazmıstır sende inanmısındır :D taktik kulanmıs ayrılmak için hadi bana eyw ;)

0|0
    0|0
  • mundar etmişsiniz

0|0
    0|0
  • yanlıs yapmıssın dediğin gibi haklıyken haksız olmussun

0|0
    0|0
  • dert ettiğin şeye bak

binlerce dansöz var

bas tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
  • biri bana öyle dicek, bırak sevgili kalmayı arkadaş bile kalmam

0|0
    0|0
  • Isin aslini bilmeden ,ofkelenmissin,sevgili herzaman bulunur ,ama saglam dost cok zor

0|0
    0|0
  • sevgilin haklı

0|0
    0|0
  • en guzelını yapmıs helal olsun kız mılletıne ver degerı bıyerınden cıkarırlar sevdım cocugu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sormadan bilmeden oyle beddua ediyorsun. Belki cok onemliymis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...