Arkadaslar cidi yorumlarınızı bekliyorum

enyakın kız arkadaşım beni erkek arkadaşıya tanıştırdı. aslında istemedim ben hislerime güvenirim. neyse bu adam belden asağı konuşuyordu sürekli terbiyesizce neyse eve geldim bunlar bir gün sonra kavga edip ayırlmışlar bu geldi biz ekavgaya sne dedi suclusun dedi halbuki hicbirsucum yok ne adama asıldım ne yuz verdim hani yapsam haklı diyecem oadam dedi senin arkandan o dedi dedi optum okızı demiş seni dedi afedersınız ama götürmek istiyor dedi uyan artık sne nediyorsun dedim bu gitibirhışımla sonra barışmışlar siz olsanız enyakın arkadasınızın arkasından o diyen biradamla tekrar sevgili olurmuydunuz yorumlanızı bekliyorum ve bıkıza ne yapim çok üzldüm duyunca hic birusucm yok alalh sahıdım olsun yorumlanızı bekliyorum arkadaşlar bunu yapan enyakın kızarkadasım bana

Güncellemeler:
insanın en cok arkadsına bu lafları dyen biriylle nasıl gerıolabiliyor o uzuyor
kusu ra bakmayın cok sinirliyim benim zoruma giden bukadar iyiliğime ragmen vefasızlıgı yaızk etti arkadaslığımıza

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı insanlar arklarına geregınden fazla deger verir.

Bende o insanlardan biriyim. 1 kac tane dostum dedıgım arkadasım var onlara her turlu iyiliği karsılıksız yaparım, her zaman zor zamanalrında da iyi zamanalrında da anlarında olurum.

teki karakola duser ailesi ilgilenmez gecenın 3 unde 4 unde giderim ebesınden alırım.

Tekı amelıyat olur yatar bakıcısı gıbı gıderım ılgılenırım gunlerce, tekı paraya sıkısır gerekırse borc harc bulur ama onun ısını gorurum,

Alllah a sukur her zaman yanlarında olucam sonucda onlar benım dostlarım bırısı hepımızın karsı cıktıgı bı sey yaparsa o seyı bozarım snucda derım kı butun dostlarını kaybetcegıne tek benı kaybetsın, bazen hıc bırının yaptıklarımın en kucugunu bıle hak etmedıgını dusundugum olur.

sonra dusunurum eger ben zord durumda kalsam onlarda bunu bılseler yardımıma kosardı derim.

ben kendımı bellı etmem fazla ne yasarsam yasayım tek ustesınden gelırım.

Sana tavsıyem kardesım,

ne o arkadasdan sana dost olur, nede onun sevgılısnden ona eş olur.

bazen davranıslarıyla kardesım dedıgın arkadasların senı yanıltabılır ne yasadıgını ne yaptıgını bılemessin. bence sen yıne sen ol o nasıl ısterse onu yasar zaten hatası varsa anlıcaktır ;)

insanlar gorudklerı kucuk dusurucu seylerle bagırarak alay ederken, iyi gorduklerı bı sey olunca alcak sesle bu iyiydi derle coguda demez hatta alıs hayatın kendısı bu ;) daha coook uzulursun takma kafana ;)

0|0
    0|0
    • haklısın yol vericem

• hayır beninle konuyor ben yol vericem istemiyorum buolanlardan sonra olma zartık eger onunla daha konusuarsam kendıme olans aygımı kaybederim.

• haklısın ne diyebılırım ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Brezilya dizisi gibi

0|0
    0|0
  • Sana güvenmeyen biri ile arkadaş olmanı önermem. Madem hiçbir suçun yok onlar ile muhatap olma. Onlardan nefrette etme, cahilliklerini hoş gör ve uzak dur.

0|0
    0|0
    • evet cıkaracam hayatımdan onuda beni üzenlerin hayatımda yeri olmasın

• evet basıma enmzaan birkötu birsey gelecekse allah hep engeliyor

• Beni arkadaş olarak eklermisin?

• nerden buluyrsunuz böle tip arkadaşları anlamış değilim resmen seni hiçe saymış...

0|0
    0|0
  • sanırım cümlelerini sinirden devrik yazdın zira anlamak biraz zor oldu :)

arkadaşını sil gitsin defterinden, onla tekrar sevgili olmasını da boş ver sanane...

0|0
    0|0
    • ya banene oadam zaten karektersız serfsızte arkadsmın okadar iyiliklerim dokundu bunu hakedecek neyaptım ben kardeşim:(

• hayır size bagırmıyorum ben sadece bu kadar iyiliğme ragmen vefasızlıga üzldüm

• tamam işte nasıl bir kişilik olduğunu anlamış oldun onun o yüzden kes irtibatı ne işin var o insanlarla

• boşluk tuşu çalışmıyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Bro's over hoes un kizlar icin olani.

0|0
    0|0
  • Al dedi çocuklarını dedi git dedi ne yaparsan yap .s

1|0
    0|0
  • demekki senin en yakın arkadaşım dedidiğin kız o.. onla konuşma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hikayeyi doğru mu anladım emin değilim öyle bir yazmışsın ki. anladığım kadarıyla, boşver arkadaşını gitsin ne bok yiyosa yesin

0|0
    0|0
    • haklısın yol vericem silecem onuda

• Al dedi git dedi çocuklarını dedi..Ne diyosun ablacım sen hiç bir şey anlamadım dediklerinden.

1|0
    0|0
  • sandığın kadar yakının değilmiş demek ki

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama yani arkamdan laf diyen biryle nasıl cıkar geri bukadar rezalate ragmen onu anlamiyorum 2yıllıktı

• hiç beklemediğin insanlardan yakıştrmadığın davranışlar görmeye alışmalısın. dünya böyle biyer artık..

şunu da unutma. sen bunları düşünürken onlar çoktan unutmuş kendi dalgasındadır.. gerçekten suçun olmadığını düşünüosan ki öyle diosun, takmıcaksın o zaman. o adam başka arkadaşlarıyla da aynı haltı yapmaya devam edince anlıcaktır arkadaşında

• allah dogru yolu buldursun ona nediyim

• arkadaşinin aşktan gözü kör olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...