Kapat

Emniyet müdürünün yaptığı hareketi nasıl yorumluyorsunuz?

Dünkü haberleri izlemişsinizdir :''Antalya'da bir benzin istasyonunda etrafına rastgele ateş açan bir kişiyi ikna etmeye çalışan Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürü vurularak şehit oldu.''

Emniyet müdürünün yaptığı haraketi nasıl yorumluyorsunuz ? Bana deli cesareti gibi geldi

Güncellemeler:
Yok tatlı dillikle alakası yok , adam topuğuna ateş etti sıyırdı ona rağmen ilerlerdi

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• işi buydu çünkü, deli cesareti değil sorumluluk sahibi demek daha doğru olur. tek kurşunla alnının çatından indirebilirdi istese, o insani yöntemi seçti ve bu uğurda canından oldu. allah ailesine sabır versin.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Onun görevi halkını korumak ama bu şekilde olması da üzücü .ALLAH rahmet eylesin .

O rastgele ateş ederek o müdürü şehit eden şerefsizi emniyette rastgele öyle dövmeleri lazım ki ömür boyunca silah lafını duydugğu yerde korkudan altına etmeli.

0|0
    0|0
  • Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartıyormuş...Çıkartıp bir de ateş ettiriyormuş :)

0|0
    0|0
  • aldığı eğitimi unutmuş olmalı üzüldüm

0|0
    0|0
  • tecrübesizlik, bana birsey olmaz mantigi.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç olmazsa üzerinde bir kurşun geçirmez yelek olsaydı. Önce tedbir sonra tevekkül.. Üzüldüm ama adama, kendisine ateş etmeyeceğini düşündü muhtemelen. :(

0|0
    0|0
  • ikna etmeye çalıştı,yapamadı..silahlı bir insanı alt etme konusunda sanırım fazla bilgisi yoktu ve o adamla boğuşmayı seçti ve canından oldu,allah ailesine sabır versin.

0|0
    0|0
  • link aklıma bu polis geldi...pisi pisine öldü yazık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...