Galatasaray hakan çalhanoğlu transferi ile çalkalanıyor haber doğru mu?

galatasaray ve hakan çalhanoğlu transferi sadece söylenti olsa gerek

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ön protokol söylentisi var ama yalan olduğunu sanmam , fatih terim dönemindede istenmişti hatta çalışmalarıda yapılmıştı ama onun gelişi bize pek etki etmez, bizim kanat ve savunmacı eksiğimiz var. onlarıda bekliyoruz. ama bu hakan kötü demek değildir, alt yapıdan 1 2 oyuncu üste çıksa 2 de savunmacı alabilsek sene şampiyonluğu garanti olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ates olmayan yerden duman cIkmaz.

0|0
    0|0
  • yetenekli çocuk gelişii tamamlamdan gelmesin

0|0
    0|0
  • transfer sezonu değil sadece söylenti

0|0
    0|0
  • beşiktaşında transfer listesinde olan bir isim ama takımından ayrılmayı pek duşunmuyr.

0|0
    0|1
  • soruyu okur okumaz almanya başbakanı angela merkel'i arayarak konuyla ilgili bilgi istedim ancak merkel son günlerde futbolu pek takip edemediğini söyleyince kendisine teessüflerimi bildirip telefonu yüzüne kapattım...

0|0
    0|0
  • şu anda yurt dışında oynayan yerliler içerisinde yaşı itibariyle gelecekte başarılı olacağını düşündüğüm üst düzey futbolcu adaylarından birisidir, ama gel gör ki nevzat dindar'ın yaptığı habere insanın inanası gelmiyor.

0|0
    0|0
  • inşallah gerçektir bekliyoruz bakalım

0|0
    0|0
  • almanyadan çıkan gurbetçileri türkiyeye transfer ettirme çabasından kurtulamıcaz sanırım :( ömer toprak, hakan çalhanoğlu vsvs

0|0
    0|0
  • o kimmiş yav

0|0
    0|0
  • umarım gerçektır bbende okudum haberi gerçi yalanlama falan gelmedi halaa

0|0
    0|0
  • Fatih Terim varken ismi Galatasaray ile anılmıştı zaten kendisinin de açıklaması var o yönde .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakan daha önce de Galatasaray'ın benimle ilgilenmesi güzel fakat kendimi ilk önce Hamburg'ta göstermek istiyorum demişti.

Ben pek inanmamıştım bu söylentilere ki asılsız çıktı zaten.

0|0
    0|0
  • hakan çalhanoğlunu ilk kez duyuyorum

0|0
    0|0
  • transfer haberleri daha erken değil mi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...