Önerileriniz benim için önemli, sizce bu durumda ne yapmalıyım?

evliyim eşimin bir kızla görüştüğünü yakaladım ve eşim beni sevdiği benden ayrılmak istemediği bir hata yaptığını soylüyor ama kız devamlı arıyor kızın numarasını engellettik numarasını değiştirip arıyor.. ben ayrılalım dediğimde eşim ayrılmak istemediğini söyluyor ve kız evimizin önünden bile geçiyor eşimi aradığında yanımda kıza onu istemediği dile getiriyor ne yapacağımı bilemiyorum bu durumdan kurtulmak istiyorum fenalardayım...

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne kadar özür dilemiş olsa da ve bitirmiş olsa da artık sizin aklınız bir soru işareti kaldığından (kalmadığına kendinizi ikna etseniz bile kalır) eşinizin davranışlarında hep acabalarınız olacaktır. Bu davranışınız belki aşırı kaçtığı zamanlarda bu tutum ve davranışlar bir süre sonra eşinizde baskı oluşturabilir ve nereden incelirse oradan kopsun modunda yaşayabilir evliliği. Bu konuda işin büyük kısmı size düşüyor eşinize devamlı acabalarla yaklaşmayın.

0|0
    0|1
    • evet haklısınız ben herseye soru işaretleriyle yaklaşıyorum hep acabalar var hayatımda.. elimde değilki keşke olabilse :( ama sanki ben güvenince yine aynı şeyleri yaşayacakmışım gibi gelıyor

• tam benim duygularımı anlattınız evet günübirlik bir beraberlik yaşasaydı erkek farklılık yaşamak istemis derdim içimdeki duyguyu bastırabılırdım... ama bu çok farklı acaba sevdimi aşık oldumu neler neler gelıyo aklıma... hepsini soramıyorum tabiki olayı deşmemek adına.. kız neden bu kadar ısrarcı yüzmu veriyorsun diyorum hayır diyo yeminler ediyo.. cocuk falan yok diyorum bıraksa bırakır kız hazır bekliyo yaniii git diyorum ben seni seviyorum diyo ayrılmıyo...

• bayanların en büyük korkusu/çekincesi kendi yerine başka hemcinslerinin konması ve bu anlamda da ikinci kişi konumuna düşmektir. kategoriler farklı olduğu zaman insan kıyas yapmaz yani sizinle farklı bir kategoride değerlendirdiğinizde (günibirlik birisi vs..) bunun altından kolayca kalkarsınız . kızın bu kadar üstelemesinin nedeni arada neler konuşulduğuna bağlı belki sözler verildi ileriye dönük ya da ima edildi. bunun en iyi ve tek çözümü üç kişi bir araya gelip her şeyi ortaya koymasıdır.

Erkekler Ne Diyor 13

• zor bir durum eşinde yapacaksa bile böyle belasını nerden bulmuş yaw..neyse bir şans daha ver erkekler arada sırada neden bile yokken yaparlar böyle şeyler..

0|0
    0|0
    • ama evliliğimiz yıpraniyo işte insanda biraz gurur olur yaaa 20 yaşında bekar güzel kız yaniii git başkasına illaki imkansızmı tatlı gelir insana...

• hoşlaşma sınır tanımıyo işte yapacak bişey yok :=)

• Esin bir kere aldatmaya alistiysa ugurlar ola

0|0
    0|0
  • Aranıza kara kediler girmiş durumun zor gerçekten... Ben sana tek bir şey söyleyebilirim; ondan uzaklaşmaktan başka hiç bir çaresi yok bu işin, yakınınızda oldukça eşinle münasebeti her zaman olacaktır kesinlikle, ayrıca eşin onu bir kere öpmüş devamıda gelecektir

0|0
    0|0
  • Eşin zaten hata yaptığını kabul etmiş boş ver takma kafanı sen rahatsız oldukça o devam eder ama umursamayınca vaz geçer hatta dalga geç istersen bu gece eşimi sana göndereyim filan de..

0|0
    0|0
    • evet biz mutlu oldukça o buluyo bizi virüs gibi yaaa.. bide beni aradı olay duyulunca ayrılacaktım ayrılma eşinden diyo bana ben onu istemiyorum artık diyo gidecem buralardan kızz bu kadar çirkeff yaniii

• Ben den size bir ip ucu, eşiniz, sizii sevdiği ve ayrılmak istemediği halde, o kız da ne aramış olabilir ? Bunu düşünüp, onu da eşinize siz verirseniz, sanırım, olay biter..

0|0
    0|0
    • kızla fiziksel yönden hiç bir farkımız yok yaniii... ama kişisel yönden kızz tam bir ukala değişik bir insannn anlatılmaz yaniii.. ama psikolojik sorunları olduğu belli yanii kızzla aynı kurumda calısıyoruz yani görmüyoruz bir birbirimizi ama ortak arkadaslarımız var onlar bile diyo kızz dengesizzz

• Zor bir durumla karşı karşıyasınız, ben, yanlış anlattım sanırım, o kızın sizden daha güzel, daha çekici olabileceğini kastetmedim, eminim siz, ondan daha çekicisiniz ki, eşiniz sizi tercih ediyor.

Ben biraz paylaşım üzerinde durmak istedim. ..

• Teşekkür ederim..

• öncelile sizin için zor olduğu kesin eşini çok seviyorsan kaybetmek istemiyorsan diğer kadının verdiğini sen daha iyi vereceksin değişik fantaziler değişik uğraşlar kıskandırma vs istersen uzun yazarım ama heyacan kalmamışsa kendi haline bırak hiç ilgilenme hayatını yaşa eşini görmemezlikten gel bisüre sonra evde cevher olduğunu farkeder tabii sizin fiziğiniz ruh halinizi bilmiyorum o da ayrı bir konu

0|0
    0|0
    • yaaa eşimle konusuyoruz zaman zaman nedeni yok diyo yanii sen ondan daha güzelsin ama neden görüştüm bende bilmiyorum diyo yanii bence maceraa... ben kendıme güveniyorum tabiki ama böyle bişey olunca insan çöküntüye ugruyo ister istemez

• 1- Numarasını değiştirmesini söyle

2- Gerekirse taşının

3- Kızla tek kelime etmesin, tek kelime etme. Ne derse desin susun, kendi hayatınıza bakın.

4- Herşey eşinin elinde

0|0
    0|0
    • numarasını değiştirdi ortak arkadaslar var yine buluyo.. :(

• Eşin onunla konuştugu müddetçe kız asla peşini bırakmayacak, küfretmek için dahi olsa konuşmamalı!

• demiyim demiyim dedim dayanamadım, cut yazmayı unutmuşsun :(

• Esin numarasini degistirsin. Anlattigina gore esin pisman ve senin yaninda ayrica kizida istemiyor belli. Kizda yuzsuz ve aptal bir aptal icin yuvanizi yikmayin degmez.

0|0
    0|0
    • değiştirdi bu üçüncü tel no. kızla ortak arkadaslarımız var kız buluyo bir saatten sonra kızz cok fena yaa adam yok sankii ne bulurlar anlamıyorumki macera peşinde heralde

• Yenilginin hazimsizligi var onda. O aslinda senin pesinde kicani elinden alamadi ve senin icin bu kadin benden daha onemli bir kadin psikolojisinde o.

• aslında kocanın bu durumu halletmesi gerek ne kadar zor olabilirki.samimiyetini ölçmen için bunu eşine anlat bence..

0|0
    0|0
  • 1 eşin tel numarasını değiştirsin

2 ordan başka bir yere taşının

3 mahkemeden engelleme kararı çıkarttırın

0|0
    0|0
  • SEN KONUŞMAYI DENE KIZLA

0|0
    0|0
    • onunla konusmak mıı konusulacak bir insan degılki değişikkk

• savcılığa suç duyurusunda bulunacağını felan bahset kıza korkut onu biraz

• kız hazır bekliyor demişsin ama bence eşin bu aşamadan sonra kıza da güvenemiyor.

0|0
    0|0
    • evli olduğunu bildifin bir insanin yakasindan düşmemek karaktersizligin dik alasidir.

• Bilmiyordum öyle diyorsan öyledir. düşmemek mi düşürülmemek mi bunu bilmediğim için suçlama dedim sen olayın iç yüzünü biliyorsan onu bilemem

• eşin istemiyosa kıza izin vermez zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence eşin ikinizi de elinde tutmaya çalışıyor. Hadi kız vazgeçmiyor arıyor sürekli, e sen niye sesini çıkarmıyosun tatlım. Niye kızla konuşmuyosun. Evinin önünden geçecek kadar cesareti varsa seninle yüzyüze de gelebilir. Belli ki yüzsüz... Bence kızı al karşına konuş. Olmadı evire çevire döv, olmadı benide çağır beraber paralıyalım :)

0|0
    0|0
  • Eşin çevir kazı yanmasin senin yanında rol yapiyor gibime geldi.Kizi gerçekten bıraktığsa bunlara mani olmak için en basiti bu kisi beni rahatsiz ediyor der savcılığa suc duyurusunda bulunur, kizi yakalar ettik bir hata sen benim yuvami mi yikicaksin o.ospu der ağzını burnunu dağıtır.Sen de hala o adamla oturuyorsan demek iraden zayıf gidicek yerin yok esine inanmayi seçmişsin sana kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • "ettik bir hata sen benim yuvami mi yikicaksin o.ospu der" ne kadar basit önce duygusal yaklaştığın ve değer verdiğin bir kıza o... demek bir bayanın böyle düşünmesi ilginç geldi. belki arada vaadler vardı kız eğer bu kadar üzerine gidiyorsa konuyu bilmeden tek kelime ile karşı tarafı suçlamak değildir çözüm

• eşin neden numarasını değiştirmiyo

0|0
    0|0
    • bu üçüncü numarası ortak arkadaşlarımız var yanii buluyo bir türlü kız çok çirkefff eşime diyorum yoksa hala görüşüyormusunuz yanii takibimde.. cocukda yok yaniii ayrılalım diyorum bırakmıyo ben onu ıstemıyorum sni seviyorum diyo.. pofffff

• o zaman ortak arkadaşlarna da vermiceksiniz numarayı bir süre. gerekirse sadece sende olucak numarası.

ayrıca bak çakmaüye ne güzel cevaplamış, katılıyorum ona.dinle onu

Yükleniyor...