Siz olsanız izin verirmiydiniz.?

arkadaşlar 17 gün sonra düğünüm var nasipse, nişanlımın arkadaşı (bana göre çok yakın arkadaşı değil) sevgilisiyle 3-4 gün bizim evde kalmak istiyor. ki daha ben kalmamışım kendi evimde. o kadar uğraşmışım herşey mükemmel olsun diye. bn kalmalarını istemiyorum fakat nişanlım arkadasını geri çevirmek istemiyor. çok tartıştık. siz olsanız izin verirmiydiniz.? yoksa ben biraz bencilmiyim ?

Güncellemeler:
kadının fendi, erkeği yendi ! :) ben kazandım evim evim güzel evim :)))))

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne saçmalık yahu. Otel, motel kalmadı da senin gelin evine mi çöreklenecekler. Nişanlının kafasına bir şey mi düştü. Evinizin her yerinde sevişir de bunlar. Bir de onların pisliğini temizlemekle uğraş. Bence nişanlına itirazını daha sert dile getir. Cenabet eve gelin mi gireceğim de.

2|0
    0|0
    • geceden beri kavga ediyoruz. bana bencil olduğumu ve esyaları kıskandığımı söylüyo. :(((

• Ahh, benim kalbim sızladı. Senden korkulur. Yolun açık olsun.

• tskler :))

Erkekler Ne Diyor 15

• yane senın degıl bunu nısanlının dusunup arkadası yakın dahi olsa yumusak bı dılle sie etmesi lazım.

o arkadasdan da bir mickim olmaz afedersın aralarında ki bagı kopartması en ii si olur.

1|0
    0|0
  • breh breh..o eve ilk giren sizin olmanız lazım..ne ayakmış onlarda olurmu öyle şey?

1|0
    0|0
  • Ha şöyle :)

1|0
    0|0
  • benden önce benim yatağımda yatmalarını istemem

1|0
    0|0
  • Asla izin vermeyin.

1|0
    0|0
  • ben olsam kesinlikle izin vermem ne o ya benda aha kendi yatagımda yatmamışım elin oğlu kendi zevkiiçin benim evimi kullanacak oha yaniçüş derim isteyen olursa o kişiye :=))))))

1|0
    0|0
  • Ne izin vericem la? Senin bunu düşünmen bile saçma. S*ktir et söyle gelmesin..

1|0
    0|0
    • neler söyledim bir bilsen :( senin arkadaşlerında bişey istedimi yapmak yok diyo. böyle bişey isterse bn kendm yapmm zaten diyorum. konu ne olursa olsn yapmam diyo. kalın kafalıya ne dicen ?

• Senin nişanlında kusura bakma ama biraz saf herhalde. Ulan bu kadar anlayışsız bir insanla nasıl arkadaş olmuş?

• kendi de farkında aslında herseyin ama savunmaya geciyo yinede

• hee sizin evi ilk onlar cünüp edecek saçmalama otelde sevişsinler

1|0
    0|0
    • işin garibi nişanlımın onları haklı görmesi. ona göre normal geliyor

• bende aynen böyle dedim. öyle insan değilmiş onlar. sacmalığa bakarmısın

• baştan beri saçmalılk

• vermem o nasıl iş.

1|0
    0|0
  • aklıma bin türlü şey geliyoda neyse D: izin verme

*DİREN GELİN* D:

1|0
    0|0
    • çok direndim ama bencil oldum kıskanç oldum anlayışsız oldum

• ya kardeşim o senin ilk gecen.herifle halvet olacaksınız.onlar ne yapacaklarmış.başınımı tutacaklar .D: tövbe tövbe :DD

• ben bilmem nişanlım bilir.

0|0
    1|0
  • söyle gelmesin oncaa oteller var anasını satıyım orda ne bok yerseler yesınler o yatak sizin özeliniz sonucta evin bereketi kaçar felan birde evi cenabet etmesinler*et söyle gelmesinler ayıp felanda olmaz ..

1|0
    0|0
    • insanlar çok fırsat düşkünü olmuş :(

• onlara deki kızlarsoruyor. com da bir üye var size ikisinide ağzına sıcıyım dedı de utanmazlara ..

• saydırdım içimden dışımdan ama duyan yok.

• Nişanlının arkadaşı bunu düşünemeyip sizden evin anahtarını isteyecek kafadaysa, çatır çatır tersleyebilirsin. Pek alınacağını sanmam.

1|0
    0|0
    • bana bıraksa ben terslerim de bana bırakmıyor

• hahaha evin uğuru gider :D şaka bir yana insanlar ne yüzsüz ya gitsinler otelde kalsınlar efendim düğün evinde 3-4 gün kalmak neymiş

1|0
    0|0
  • evinizde neler neler yapcaklar blionmuuuuuuuuuu izin verme bnce zeki ol

1|0
    0|0
    • içecekler banya yapacaklar evi berbat edecekler sigara dumanları offfffffff :(

• tamam demiş artık bizimki. kavga etsek ne cıkr. gelme diyemezmiş bu saatten snra

• sen blirsin orda neler neler yapar 2 sewgli bilemem artık dicek bişi yok

Kızlar Ne Diyor 8

• ne münasebet ya tabikide izin vermem daha içinde ben oturmamışım.

1|0
    0|0
    • eşyaları kıskanıyorum sanıyo :(

• daha hiç kullanmadığın eşyelerını bir başkasının kullanmasını istememen normalş bence verme...ben olsam vermezdim yani

1|0
    0|0
    • benim gerizekalı normal görüyo bunları

• erkekler pek önemsemedikleri için normal görüyprlarbizim gibi düşünemiyorlarr

• veririm nolcak

1|0
    1|0
  • bravoooo çok iyi olmuşş

1|0
    0|0
  • asla izin vermem ..

1|0
    0|0
    • dinlemiyor canım ya

• çook sevndm bebekmm <3<3 şimdiden mutluluklar :D

• sağol canım benim cok tsk ederim :)))

• Yenı evleneceksınız , sen bıle o evde kalmamıssındır , bu ne kadar sacma bısey bunu sızden ıstemesı bıle yanlıs ben asla boyle bı olaya ızın vermem .

1|0
    0|0
  • nişanlın erkek oldğu için izin veriyo.. onların sizin evinizde neler yapıcağını tahmin edebiliyosundur sanırım... bunu düşün ve izin verme gitsinler otele

1|0
    0|0
    • nilşanlım beni rezil etme diyor. kırk yılda bişey istemiş arkadaşı. bu nasıl bir kafa ya

• eğer başta izin werirsen emin ol bunu çok sık tekrarlarlar

1|0
    0|0
    • içim çok huzursuz. tamm demiş bulunmuş arkadaşına

Yükleniyor...