Ne yapacağını bilememek.. Siz olsanız ne yapardınız?

İlk önce bu zaman kadar çalışmayarak buraya kadar geldim yani üniversite okudum okuyorum.Lise seçerken hiç kafamda bir düşünce yoktu direk ticareti seçtim oraya gittim ardındann bölüm seçmem gerekiyordu bilgisayarlı muhasebe seçtim hiç çalışmadan okul puanı ile işletme yönetimi ön lisans olarak başka bir ilde üniversite kazandım okulu bitirdim yine fazla çalışmadan.Şimdi açıkdan okuyorum kamu yönetimi ama hayalim ve hedefim hiç degişmedi yönetici olmak istiyordum şimdide ''kaymakamlık'' düşünüyorum kamu yönetimi o yüzden seçtim ve hayatımda ilk kez planladıgım bir hedefin arkasından gidecegim.Fakat açıkögretim kamu yönetimi okuyan herkez kolay diyor genelliklede kaymakamlar hukuk fakültesi menzunu şimdi bende de başaramayacagım zaten bu zamana kadar çalışmadan buralar geldim gibi bir ön yargı oldu şimdi ben ne yapacagımı sapıttım ?Siz olsaydınız ne yapardınız kaymakam olmak için ?

Güncellemeler:
Olmaz diye bir şey var mı ?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Açık öğretim Kamu yönetimini bitirip kaymakam olamazsınız. Boş hayal kurmayın.

Çalışıp emek verip bir şeyler üzerine deneyim ve birikim sağlamadan kafadan yönetici de olamazsınız. ( Babanızın işyeri yoksa )

Artık ayaklarınız yere bassın, bir işe girin çalışın öğrenin, kendinizi geliştirin.

0|0
    0|0
    • lisansdan ortalama bir puan yaparsak neden olmasın ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...