Arasın istiyorum ama sevmiyorum

Kötü biten bir ilişkim vardı ayrıldıktan sonra beni sevdiğini söyledi ama bir daha ne mesaj ne arama ben barışmayı aklımın ucundan bile geçirmiyorum ama mesaj atsın veya arasın cevapsın bırakıyım benim için bittiğini bilmesini istiyorum acaba hala bir hoşlantı mı bu nasıl bir duygu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bu kendinden emin değilsin egon tatmin olsun diye bunu istiyorsun. Umarım çocuk aramaz. Çünkü eğer öyle yaparsa sen aramaya başlayacaksın. Muhtemelen bu defa çocuk istemeyecek ve diğer bir kızla sevgili olurken seni fuckbuddy yapıcak. İşte senaryo böyle yazılır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu nasıl bır sadıstlıkdır,sevmıyom ıstemıyom ama kopek gıbı yalvarsın yakarsın ben ona hoşt deyım,ayıptır gunahtır,bu seyın aynısını yasatmadan allah sızın canınızı almaz,bunu belırteyım sız takılın kafanıza gore...

0|0
    0|0
  • Hep pohpohlanmak istiyorsunuz. Bırakın artık bu hayalleri, dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Bir şeyler ters gitmiş ki ilişkinizi bitirmişsiniz. Daha da altını eşelemenin ne anlamı var.

0|0
    0|0
  • Umarım aramaz.Egonu tatmin etmek için şu yapmak istediğine bak.Yazık.

0|0
    0|0
  • Ne tür bir manzaksin anlamadım sanırım kendine güvensiz kompleksi olan bir canlısın sana o salaktan başka kimse bu kadar kıymet vermez biliyorsun eski sevgilime ne kadar benziyorsun az insan ol

0|0
    0|0
  • Sen at alla alla

0|0
    0|0
  • Yer çekimsiz ortamda çilek yiyim ama muz tadi gelsin :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence siz ne istediginizi bilmiyorsunuz...

Bu bir baska üyenin de söyledigi gibi ego tatmini olabilir.Bitmis bir iliski,hala hoslanti mi

diye sormak oldukca enteresan...

0|0
    0|0
  • sen istemiyosun ama onun hala seni istediğini bilmek hoşuna gitcek. egonu şişirceksin çünkü. bide alışkanlık evet kesinlikle alışkanlık

0|0
    0|0
  • kısacası egonu tatmin etsin istiyosun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...