Kadın ve çocuklu seyirci uygulamasını nasıl buluyorsunuz?

Yıldırım Demirören federasyonuyla beraber başlayan bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce "seyircisiz oynama cezası" eskisi gibi boş tribünlere oynanırken mi iyiydi, yoksa bu uygulamadan memnun musunuz?

Şahsi kanaatim "ceza" sıfatı altında yapılan bu uygulama kadınları sporda 2. sınıf insan olarak değerlendiriyor. Zaten normal maçlara kadınların gitmesi yasak değil. Ancak "ceza" adı altında ciddi bir cinsiyet ayrımcılığı söz konusu. Şahsen kadın olsam bu maçların hiçbirine gitmem.

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• kadınları insan yerine koymuyorlar. küfürden ceza alan takım kadın taraftarlarla oynuyor, sanki kadın küfür edemez mi? ki ettiler geçen sene bir fenerbahçe maçında. hatta sahaya atlayan bir kadın vardı. link

tüpçüye gelince; daha önce söyledim tepki çektim ama yine de fikrimin arkasındayım. öldüğü gün kutlama yapacağım. benim gözümde kendisi tam olarak bir yıldırım demirören(!)'dir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim işimize gelen bir uygulama. Ama madem bir ceza var seyircisiz oynanmalı. sonuçta kadın çocuk bile olsa seyirci ve taraftar.

0|0
    0|0
  • Bir yandan haklısın evet ama seyircisiz de maç oynanması takımı etkiliyor.

Kadın ve çocuklar küçük bir taraftar topluluğu da olsa takıma güç verir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • fena uygulama değil

0|0
    0|1
  • bu açıdan bakılacak olursa doğru söylüyorsunuz ama sonuçta özellikle maçla kadınlardan çok erkekler ilgilendiği için bu erkeklere bir ceza oluyor. ve seyircisiz oynanmasındansa buda olabilir

0|0
    0|0
  • ceza olsada gitsek :)

0|0
    0|0
  • ben gitmiyorum zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Madem bir ceza var boş tribünlere oynanmalı.Eğer isterlerse kulüpler kadın ve çocuklara ücretsiz yapabilir bazı maçları?Hayır kadın ve çocukta seyirci değil mi?Kulüp suçu işlesin ama stad yinede destekçi dolsun saçmalıktan öte bir şey değil.

Kadınlara karşı hiç bir antipatim yok kesinlikle,ben uygulamayı saçma buluyorum ayrıca burada cinsiyet ayrımcılığı varsa oda erkeklere yapılıyor demektir

0|1
    0|0
  • art niyet ararsan haklısın.küfür vb gibi sebeplerden gitmek istemeyen kadınlar ve gerek maddi gerek şiddet olayları nedeniyle gidemeyen çocuklar için güzel bir uygulama

0|0
    0|0
  • 2.sınıf insan muamelesi filan değil bu uygulama,kadınlar narin,kibar,küfürbaz,şiddetçil olmadıklarını için bu uygulama var.

0|0
    0|1
  • Boş tiribün daha iyi yahu kendi takımı gol atıncada çığlık atıyorlar gol yeyıncede cığlık atıyorlar. Tribün viyak viyak seslerden geçilmiyor. Futbolcuların kimyası bozuluyor. Hele birde derbi maçına denk gelse bittik.

0|0
    2|0
  • güzel bir uygulama

0|0
    0|1
  • bence sen yanlış değerlendirmişsin. orada "ceza" olan şey kadın taraftar değil ücretsiz taraftardır.

0|1
    0|0
  • bayanların cocukları ıle hos vakıt gecırmesı ıcın guzel ama tv karşısında mac ızleyen bızler ıcın kotu herseye cıglık atıyorlar :D

0|0
    0|0
  • bos ceza tam ceza olmalı. kadın ve cocukta seyırcıdır. hak eden ceksın cılesını

0|0
    0|0
  • kadın ve çocuklar seyirci değilmi insan değilmi ? fenerbahçe 50 bin bayana oynuyor bu futbolcular için ceza mı ödül mü

0|0
    0|0
  • çok saçma bir uygulama

0|0
    0|0
  • erkekleri üst bir sınıfa koyup kadın ve çocukları onun altında tutan bir saçmalık.

0|0
    0|0
  • bu dünyanın meyvesini kadın ve çocuklar yiyor zaten normal bir uygulama :)

0|0
    1|0
  • gürültü kirliliği :(

0|0
    1|0
  • futbol işi erkek işidir kadınlar başka spora haydii :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...