İlk adımı atan bir kıza ben nasıl adım atmalıyım?

çevrede malboradan aşşağı içen yok ben kantinde oturup tütün sarıyordum bir kız sigarası olmasına rağmen benim yanıma geldi tütününden alabilirmiyim dedi gülümseyerek bende olur dedim masama oturdu sonra abaza arkadaşlarım sağ olsun kızı kaçırdı wc nin yanında sınıfları var wc ye girip yukarı çıktığım zaman kantine geliyor sigara içiyor tabi bende kantinde genede sigara içmeye çıkıyorum bir kere daha böyle oldu wc den sonra sınıfa çıktım bian göz göze geldik ve ben sınıfa girdim o kantine çıktı ertesi gün gelmedi sizce böyle bir durumda ne yapmalıyım

Güncellemeler:
ve kadınları cinsel obje olarak görmemek incitip duygularıyla oynamamak içinde hiç yüz vermediğimi kabul ediyorum

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir daha görürsen ki görmeden önce o abaza arkadaşını uzak tut:) Sonra sigara içermisin diye sarma sigarandan bir tane uzat.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.

• Ben teşekkür ederim iyi geceler.

• sana da kkardeşim :) kib

Kızlar Ne Diyor 2

• sigaramın dumanına sarsam saklasam seni

0|0
    0|0
  • attt nırmalal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşlarının olmadığı bir yerde;bende senin sigarandan bir tane alabilir miyim de burdan yürürsün

0|0
    0|0
    • kardeş kantin çok küçük rezil olurum kız sigarayı versede ben sigara uzatsam sarma bitane daha mı iyi olur

• ya sorun otlakçı diye arkamdan laf etmeleri kız öyle biri değil kardeşim

• sen mubarek bir adamsın !

0|0
    0|0
    • nerden vardın bu kanıya kardeş

• bişey olmaz bea kasmayın bu kadar

• teşekkür ederim değerli vaktini bana ayırıp yorum yazdığınız için çok teşekkür ederim

• oha sen buna il adımı diyosun :D ozaman tün kızlar bana aşıkmış habrm yyok

0|0
    0|0
    • kardeş ama zengin tayfası havalı tip çok ve o kız kime sevgilim dese dönüp arkasına bakarlar öyle bir tip

Yükleniyor...