Hevesli olduğunuz bir konuda '' hayır '' yanıtı aldığınızda, ne düşünürsünüz?

hevesli olduğunuz bir konuda '' hayir '' cevabı aldığınızda geri gelmemek üzere kaçan bir hevesim var... zaten imkansızı istemiyorum ki biraz anlayışlı olunmalı dediğiniz oluyor mu ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Hircinlasiyorum, saldırgan bir hal alıyorum ateş puskruyorum..

Peki Tmm diyor..:)

Peki tmam mı diye cirliyorum istemediğin şeyi zorlamı yaptiricam istemiyorum..!

Sonra planlar istediğim gibi gidiyor..;)

Tatlı dile basvuruyor..;) Canım de canımı al seviyorum tatlı dili.. Ortak noktada buluşuyoruz..:)

Deger mı peki bu kadar tatsızliga ilk basta Tmm de geç..;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır.

0|0
    0|0
  • oluyo hemde çok

0|1
    0|0
  • Çok ısrar etmem. Kafaya fena takmışsam eğer başka ve doğru zamanı beklerim.

0|0
    0|0
  • benimde kacar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arzularının gerçek olmasını istemek, insanın en doğal hakkı ama bu doğallığın, karşısında kendisi gibi, niyetine yönelik saf ve temiz bir doğallık bulamaması, yani olumsuz bir durumla karşı karşıya kalması, insanı eşşekten düşmüşten beter bir hale çeviren bir durum. Hepimizde oluyor böyle durumlar bazen. İnsanlık hali, ne yaparsın. Çok istediğin halde gelmez ama hevesin kaçtığı zaman sanki küfreder gibi karşına dikilir, ama iş işten geçmiştir çoktan...

0|1
    0|0
  • oluyo tabıkı senın gosterdıgın duyarlı ve anlayıslı tavırı karsıdan goremeyınce moralı bozuluyo ınsanın

0|1
    0|0
  • Bay evet filmini izlemelisin.

0|0
    0|1
  • orneğin kızla yatmak istyosun kız hayır diyo dalga bidaha kalkmıyomu ?

0|0
    0|2
    • Tabir ve örnek biraz ilginç olsa da belki bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Ne yazık ki henüz karşılaşmadım bu durumla.

Yükleniyor...