Kadınlar, fazla mı bağımsızsınız?

Evet, her şeyi tek başınıza yapabilirsiniz. Yapabilir olmaktan çok gerçekten yaparsınız da. Arabanızla ilgili bir sorun çıktığında kendi kendinize baş edebilirsiniz. Hatta evinizdeki tüm gerekliliklerin ve tamirlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Başarılı bir kariyeriniz, yakın arkadaşlarınız ve takip etmekten hoşlandığınız hobileriniz var.

Peki acaba hayatınız kendinizle ilgili çok dolu olabilir mi? Bir eşe ya da sevgiliye yer kalmamış olabilir mi? Bu kadar bağımsız ve bireysel olmanız aşkı bulmanızı engelliyor olabilir mi? Acaba biraz fazla mı bağımsızsınız?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• onu bunu bilmem profil foton çok hoş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Saydıklarınızın çoğunu yapıyorum hatta daha fazlasını, evet bu hayatımda farklı şeylere bağımlı olduğum anlamına gelebilir.Benim gördüğüm bu bağımlılıktan ileri gelen bağımsızlık kısmının getirisi bence bu değil çünkü bu bir artıdır.Kadınların hayatındaki bu problemin altında yatan nedenler çok daha farklı.Bir kere zaten gönlünde sevgiliye yer bırakmamış bir kadın var mı dünyada? Gözümle görsem inanmam :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar akıcı yazmışsın bir nefeste okudum sorunu helal.

Tek başına erkek de kadın da olmaz bana göre.

0|0
    0|0
  • bagimsiz olmak kadar degerli bir olgu yoktur, birilerini bagimli olmak tutsakliktir, sevmek ile bagimli olmak cok farklidir..

0|0
    0|0
  • Olabilitesi var..

0|0
    0|0
  • taşak geçiyor bence.

yada fetişist.

0|0
    0|0
  • olabilirrrrrr.

0|0
    0|0