Hayatınızda yaşadığınız ilkleri anlatabilir misiniz mesela yarın İstanbul yolcusuyum UÇAKLA ,,İLK kez BİNİCEM

ama TÜRK MARKA tamamen TÜRK ÜRETİMİ olan uçak olsa daha iyi olurdu,30 EKİMDE 'de kardeşim okuyor diye Sinop a giderken yolda KAZA yapan bir araba vardı İLK duran bizdik otoyol gibi yol ama sakin di yine araba kamyon geliyordu,deniz kenarı,SANIRIM kayıp pederi kayın validesi falan vardı,birde gelini araba yamulmş,şok talardı,yaşlı kadını sorna çıkardılar iyiydi duumu ama gelinin üst dudağı yarılmıştı yazık ambulans çağırdık,bnende yardım ettim BOĞULMA vakası gördüm ama KAZA YA İLK DEFA YARDIM ettim ALLAH KORUSUN ,dikaktsizlik

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• hayatımda ilk defa kendime güveneceğim

0|0
    0|0
    • hm ilişki den bahsediyorsan zaten türksün halk cinselliği bilmez,erkeklerde meraklıdır kızlar pek olmasada ama gerçek aşkı veremezler geneli kendi çaplardınsa zevk vermeye çalışırlar

• iyi geceler

• kızma bana ne olur :) sosyal medya burası herşey insan özgürce düşüncelerini yazabilmeli

Erkekler Ne Diyor 1

• allah kosun kazadan beladan sağ salim git gel, uçak otobüsten daha güvenli diyim sana.

0|0
    0|0
    • sağolasınız çocujkluğum yollarda geçti yarısı neredeyse,3-4 tane 0 km araba aldık İstanbul samsun,istanbul samsun genelde gide gele gide gele tabi başka yerlerde köyler şunlar bunlar araba araba ehliyet aldım sonunda bu sene ama uçağa ilke defa gerçi babamla gidicem anlaşamıyorum hiç baba nede olsa bakalım hayırlısı nerelisiniz siz :)

Yükleniyor...