Entelmi sıradanmı olmalı

Sevgiliniz olabilir ya da eşiniz her neyse işte , hayatınızdaki kadının sessiz kendi halinde fazla sosyal hayatı olmayan biri olmasınımı istersiniz

yoksaaa aktif sosyal , kendine güvenen, kültürlü, girdiği her ortamda varlığını hissettiren biri mi olmalı ..?

her erkek kaldıramaz sanırım ..?

sadece sevgiliykenki zamanı düşünmeyin, evlilik falan düşünüyorsanız ..?

erkekler evlilikte genelde sessiz sakin sosyal hayatta aktif olmayanları tercih eder gibi geliyor bana...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• sosyal olmamasını isterim.evimin kadını olmalı.muhafazakar olmalı.başörtüsünü kendi rızasıyla giyen olmalı.ben pantolon giyen bayan istemezdim ama büyükkonuşmuşum.çünkü pantolonlu bir bayandan hoşlandım.ayrıca başörtülü değildi.gülümsemesi beni benden almıştı.güzel gülsün yeter aslında.kız arkadaşımı aldatmayı istemeyeceğim için bu kıza açılamadım.

1|0
    0|0
    • Aklınızdan bunları geçirerek aldatmışsınız zaten.

• bayan sana bir şey söyleyim mi ben bunu düşündüğümde kız arkadaşım benim telefonlarıma cevap vermiyordu.siz aldatmak ne demek bilmiyorsunuz.

Erkekler Ne Diyor 10

• Evlendiğim hatuna şekil vermem, şekline hayran olduğum hatunla evlenirim.

2|0
    0|0
  • Çook entel olupta beni sıkmasın (bende entel bir insanım ama karşımdakine göre konustugum konunun seviyesini düşürüp arttırabiliyorum ) Mesela memlekete gittiğim zaman köylülerle amerika'nın blue beam projesini ya da jazz falan konusmuyorum :D

Ama çokta cahil olmasın yani oturup 2 politika film müzik siyaset muhabbeti edebilelim :D

1|0
    0|0
  • Kendisi olsun..Zira entel olmak isterken rezil olmasını ya da asosyal olup depresyona girmesini istemem :)

1|0
    0|0
  • Kültürlü olmasını,giyinmesini bilmesini ve nerede ne konuşulacağını bilen birisi olmasını isterim.Robot gibi insanla ne işim olur benim.

1|0
    0|0
  • Ortasını istiyorum desem kabul edilir mi?

Gerçi ilişkilerde tamamlama unsuru da önemli bir etken. Zira ben Türk kahvesi gibiysem içten içe redbull gibi bir eşim olmasını tabi ki isterim. Lakin çok da aşırıyı kaçılmamalı.

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilen biri olmalı.

1|0
    0|0
  • Entellik ve sıradanlık ölçütleri bunlar değil

Sessiz ve kendi halinde olan bir kız da pekala kültürlü ve kendine güvenen birisi olabilir

Sosyal hayattan kasıt ya gece hayatı ya da AVM'ler olduğu için, "asosyal" olması daha iyidir. Asosyal tırnak içinde. Bütün hayatı ev-iş olan, dünyası dar birisini seveceğimden bahsetmiyorum, bu tarz bir "sosyal" olmamalı diyorum. Dünyada ne olup bitiyor, bunu bilen kişi sosyaldir ve enteldir benim gözümde

0|0
    0|0
    • Sosyal hayattan kasıt avm ler değil , tiyatrolar

neyse teşekkür ederim

• Çok güzel hareketler bunlar ı tiyatro olarak değerlendirmiyorum desem anlarsınız sanırım .. Ufuk aşardan, funda ilhandan bahsediyorum ben .. İnsanların sadece dizilerden tanıyıp sahnede izlemediği kişiler .. Gerçek sanatçılar..

• O sadece bir örnekti, popüler ve yüzeysel işleri izleyip de "sanatsever" geçinen çok insanımız var bilirsiniz...

Ayrıca herkes kendisi gibi birine ilgi duyar zaten. Entelektüel bir kız, entelektüel olmayan erkeklerce sevilmese ne değişir ki? Zaten yolları kesişmeyecek, tercih olarak görülse ne olur, görülmese ne olur?

• entel değil, imkanı varsa entelektüel ve hepsinden önemlisi anlayışlı olsun yeter.

1|0
    0|0
    • Ne için anlayış bekliyorsun..? Genel anlamda mı

• anlayışın da bir sınırı var tabi. aldatılmayı anlayışla karşılamasını beklemem, tam tersi böyle bu durumda tekmeyi vuracak iradesi de olmalı. sadece kız değil erkek de anlayışlı olmalı.bir insanı anlamak, anlamaya çalışmak çok zor.

• kendine güvensin kültürlü girdiği ortamda farklılığını hissettirmesine gerek yok :)

1|0
    0|0
  • kendi halinde olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek kendinden üstün olmıyanı tercih eder kadın erkekden doğası gereği ilerde olması gurur olur çoğu erkekde ama olmıyan var bişey diyemem ama bu kendini gösteren kadında ona göre erkek seçer bu dediğim sınıfta erkek seçerse boşanma olur sonucu

0|0
    0|0
Yükleniyor...