Nişanlınızı öperken başka birinin etrafta olduğunu farketmek?

Nişanlınızla başbaşa piknik yapıyosunuz ve daha sonra onu öperken birden gözünüze uzaktan bir adamın size bakıp pis şeyler yaptığını görüyosunuz ve bunu sadece siz görüyosunuz bu durumda nasıl davranırdınız?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir şey olabilir mi gerçekten? Biraz bakarim ne yapıyor diye aklı başında deli değilse yani ve devam ediyorsa

Kızı taksiye bindirip eve gönderirim hiçbirşey söylemem bir bahane uydururum

Sonra kavga esnasında bir malı döverken en fazla kaç kemik sesi kırılır sorusunun cevabını öğrenirim

Bunu yapmam için yanimdakinin illaki sevgilim nişanlım vs olmasına gerek yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• piknikte değilde umuma açık ortamlarda öpüşürken etraftan bakan laf eden çok oluyor insan rahatsız oluyor tabi. bazen gitmelerini bekliyorduk bazende çok bunalırsak yer değiştiriyorduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bakmakta ısrar ediyorsa ağzının oynadığını yani mırıldandığınıda görürsem gider o ağzını dökerim yere.

0|0
    0|0
  • Nasıl pis şeyler?

0|0
    0|0
    • yani adamın Mast... yaptığını görsen ne tepki verirdin yalnız nişanlın görmüyo bu durumu?

• Adam ordan kaçıp uzaklaştı bende kapışmak istedim ama o an neye uğradığımı şaşırdım aklıma geldikçe deliye dönüyorum adamla karşılaşma ihtimalim olsa bir yerinden sallandırmak lazım ama olan oldu artık.

• İş işten geçtikten sonra sinir bozmaya gerenk yok.

Yükleniyor...