Hadi herkes bir sıkıntısını yazsınnn:)

Arkadaşlarım canlarım hadi dertleşeim herkes bir sıkıntısını yazsın ya da şöyle yapalım geçmişteyaşadığnız en kötü gün neydi ve bunu nasıl atlattınız? Mesela benim ailem sevgilimi istemedi ayrıldık ve o başkasıyla evlendi. Bende kendimi kariyere verdim böylelîkle birazda olsa atlattım sayılır peki siz nasıl atlattınız?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilimle aynı sınıftayız, derslerim bok gibi, okul uzadı gibi, herkesin çevresi var benim yok, içimden hiç birşey yapmak gelmiyo, ailemle geçinemiyorum, sonu ölüm gibi duruyor hadi hayırlısı

0|0
    0|0
    • yalnız değilsin :)

• Oof oof bir derde bin dert katar ailenin anlayışsızlığı...

• çokta güzel yalnızım yani, sen orda ben burda olmuş bişey ifade etmiyor :) aaaa dur dur yoksa arkadaş mı olucaz senle ? tabi de hayıııııırr, o zaman aynı türkü aynı dert çal hancı çal :)

Erkekler Ne Diyor 11

• İshal olup, 2012 Yılbaşına tuvalette s.çarken girdiğime inanamıyorum!

Hala unutamıyorum o acımı..

1|0
    0|1
  • Ben bu şehirden kaçıp karayiplere demir atmayı planlıyorum, önce üniversite ama. Geçmedi..

cut.

0|0
    0|0
  • ıcınde kalmıs senın sankı... benım sıkıntımda para var pul var hersey var ruhi sıkıntım var 1 haftadır... heyecan adranelın arıyorum arabam dahı kesmıyor... ben ne yapıcam yok mu bır sarısın arabamda gezsın yeter bı farklılık konusmasada olur...

0|0
    0|0
  • Gizli olan birine niye anlatayım?

1|0
    0|0
  • aşk istiyorum sevilmek istiyorum daha ne diyim

0|0
    0|0
  • dişim kırıldı ...

0|0
    0|0
  • o kadar sıkıntı varki hangi birini yazayım of off :(

0|0
    0|0
  • Üstesinden geliriz.

0|0
    0|0
  • iş yerinde ki amirlerimin allh belasını versin :))

0|0
    0|0
  • Annemi kaybettiğim gün yeryüzünde geçirmiş olduğum en sıkıntılı acılı kederli berbat gündü.

Sorun şu ki onu çok özlüyorum :(

0|0
    0|0
    • İşte ona çare yok başın sağolsun mekanı cennet olur inşallah.

• ben çok yalnızım ya fok balıklarından bile daha yalnızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benimde ailem sevgilimi istemedi. görüşmemizi yasakladığı halde görüşmeye devam ettim. bunu öğrendikleri gün yaşadığım en kötü gündü. berat hissttirdiler. hala o günü düşününce kötü olurum..

hiç bir şey ve hiç kimse insanın ailesini karşısına almasına değecek kadar önemli değilmiş..

0|0
    0|0
  • Kötü bir rahatsızlık geçirmiştim bu beni ve ailemi çok etkilemişti.

0|0
    0|0
  • vizeler var panpa :(

0|0
    0|0
  • Cisim var useniyorum tuvalete gitmeye

0|0
    0|1
  • hemorid sorunu :(

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım 2 hafta sonra istanbula gidiyor, nasıl atlatıcaz bilmiyorum :(

0|0
    0|1
  • Kimseyle samimi olamıyorum dostum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...