Erkekler neden çok çapkın olurlar?

Erkekler neden çok çapkın olurlar ve eşinizin çapkın olmasını ister miydiniz?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Çapkın olmanın hvalı bır şey oldugunu sanırlar :)

0|0
    0|0
    • çapkın bi sevgilin olsun istermiydin ?

• ben ugraşamam bunla zaten öyle bırı tercihim olamaz. Insan aslına döner.. he durul adam yıllar geçer alır havasını akıllanır o zman durulur akllı kızın ne işi var bu çeşıt manyaklarla? canı acı yemek ısteyen buyursun.

• ola bilir=)

Kızlar Ne Diyor 13

• kadinlar da capkin olabiliyor... ve bence bunun nedeni erkekler gec olgunlasir gec olgunlasinca da istekler degisir.Kadin sefkat ister mesela sahip olmak ister erkek gezmek tozmak takmamak hayatini yasamak ister bu basamaklari gectikten sonra capkinlikta azalmaya baslar.

0|0
    0|0
  • sapik olduklari ici nefslerine hakim olamiolar ondan. hayir capkin olursa ayaklarini kirarim :D ben cok kiskancim :)

0|0
    0|0
  • erkekler yetinmesini bilmezler çünkü. hem karnım doysun hem pastam dursun ayaklarındadrlar. genelde amaçlarına ulaşamazlar ama :) eşimin çapkın olmasını istmem tabikide. çapkın erkekleri karaktersiz ve itici bulurum

0|0
    0|0
    • bazı kızlar kıskançlık olsun diyorlar eşi için neden?

• egoları .. Kesinlikle çapkın olmasını istemezdim .. kım ıster !

0|0
    0|0
    • sevdiğinizin egosunu sizde yaşatması sizin için nasıl bi rahatsızlık mı yoksa hoşunuzamı giter?

• ben seytana bıle pabuçunu ters gydırırım :)) emın ol kımse salak degıl ama benden kımse bışey saklıamaz

• onda bi şubem yok =)) her türlü bi bayanı idare ede biliyor ama çok zor :D

• İstemezdim sen canından çok sevdiğin birini hiç tanımdağn bi insanlar görmek nedir bilir misin? Erkekler diye adlanrımaylm gönlü yavşak olan herkes çapkın bu devrde.

1|0
    0|0
  • sen çapkın olsan kaç yazar güven ;)

sen karının çapkın olmasını istermiydin

bak sana yaklaşımım değişebillir (!)

bu arada bu sensen hakkaten benziyon hacı dediklerine

14 yaşındaki kızları kandırırsın merak etme

0|0
    0|0
  • Benim kedim de çok çapkın mesela

0|0
    0|0
  • kimse istemez tabi ki karısıda çapkın olsun da görsün kocası iyi mı kötü olur mu olmaz mı

0|0
    0|0
  • tabiki istemezdim ve bunu isteyen insanın da olacagını pek sanmıyorum

0|0
    0|0
    • aşık olduğun adam çok çapkınsa peki?

• ama aşkın gitiyor herşeyin yani bu kadar emin karar vermemelisin çünkü sende mutlu değil bi başkasından da mutlu ola bilir bişeyler yapmaz mısın?

• capkın bir erkekten bana fayda gelecegini sanmıyorum istersen sen bir düşün?kendine sor capkın bir sevgilin olsa devam edebilirmisin? bu aşkı sürdürmeye casaret olabilirki tabiki hayır ben kendi halinde sade birini tercih edrim capkın biriyle ugraşmak insanı yormaktan başka bir kar olurştrmaz

• sadece erkekler çapkın değildir

0|0
    0|0
  • yetersiz erkek çapkın olur. Tek kelime size :)

0|0
    0|0
    • açarmısınız biraz merak eddim doğuştan capkınlık varda: :D

• Kim yanında qezdirdiqi insanın qözünün dışarda olmasını ister. Sormak bile hata bence

0|0
    0|0
  • aslında öyle oldukları zannederler ama değildirler..

0|0
    0|0
    • seni erkek mi tavlasını yoksa sen mi erkeği tavlamak isterdin?

• tavlamak yada tavlanmak değil tanışmak isterim ..tanışmak her iki taraf için daha mantıklı tavlamak kelimesi yanında..

Erkekler Ne Diyor 3

• Siz hiç bir arının tek çiçekten bal aldığını gördünüz mü? :P

0|0
    0|0
  • çapkın olan erkekler değil kadınlardır kadın isterse senin ile birlikte sen istesende bi b.k olmaz

0|0
    0|0
  • artan testesteron seviyesinin payı bunda büyüktür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...