Son 3 hafta da sadece 3puan hatayı nerde yapıyoruz?

Açıkçası beklemediğim bir sonuçtu,bu hafta galip geleceğimizi düşünüyordum.Bir yerler de hata yapıyoruz ama nerede?Öz eleştirimizi yapacak olursak niye gol atamıyoruz?Ne zaman çıkışa geçeceğiz?

Not:Gizlilere kapatıyorum ama abuk subuk yorum yapanları da ciddiye almayacağımı bilin lütfen.

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşta kadro yenileniyor. Fernandes, almeida, gökhan töre, atiba, escude, ramon motta, forma giydiği halde takımda gelecek sezon oynayıp oynamayacakları belli değil. Yedek kulubesi komple değişiyor. Haliyle oynamıyorlar. Birazda taraftara karşı küskünlüğü var hem takımın hem yöneticilerin hala cezalar bitmedi. Ben antalya spora yenildiğimizde şampiyonluktan ümidi kesmiştim ama ikincilik için ikinci yarıda gelecek yeni futbolcularla Fikret Orman dönemi başlamış olacak. Biz kötüyüz doğru ama fenerden başka ligde zaten iyi oynayan takım yok. Drogba farkıyla gs bizi geçiyor ama oda er ya da geç sakatlanacak.

1|0
    0|1
    • valla söylediklerinle biraz olsun moral buldum ama her hafta beraberlik insanı sinir ediyor renktaş

• olur böyle yarıya kadar ne kadar az puan kaybedersek o kadar iyi. Yarıda yeni bir kadro ile önümüzdeki sezonların takımı kurulacak.

• inşallah öyle olur

Erkekler Ne Diyor 25

• Takım korkak oynuyor spiker bile söyledi top beşiktaştayken beşiktaşlı 7 oyuncu topun arkasında kalıyor diye önde 3 oyuncuyla kalabalık savunmada nasıl gol atıcak bu takım önde ki 3 oyuncuda zaten olcay gökhan ve almeida oluyor bunlarda ne kadar iş yapıyor görüyoruz .

0|0
    0|0
    • bugün hepsi berbattı.hayır şampiyonluk parolasıyla başlanan güzel bir 4haftadan sonra bunlara tahammül edemiyorum.bir şekilde kazanmamız gerekiyor ,biz taraftar olarak bunların farkındayken bu oyuncular hiç mi farkında değil ?

• Bende çok güveniyodum bu hafta takıma iddada handikaplı 1 dedim hayal kırıklığı oldu. Kanatlarımız olcay ve gökhan inanılmaz düşüşteler özellikle olcay geçen yılı mumla aratır oldu.

4-5-1 oynuyoruz sezon başından beri büyük maçlar için ideal olabilir ama özellikle evimizdeki maçlara 4-4-2 ya da 4-3-3 gibi daha hücumcu daha coşkulu futbol oynayacağımız taktikler ile çıkmalıyız ve devrede transfer şart.

0|0
    0|0
    • kesinlikle devreye kadar toparlanmalı,devre arası iyi transferler yapmalıyız.ölü gibi oynayan bir takım istemiyoruz.

• holoskoyu çok arıyoruz ,kerimde girdi takıma hareketlilik getirdi.hata çok ama artık gereği yapılmalı yani.

• formda bir holosko her zaman oynar bu takımda. en kötü ihtimal kanat oyuncuları alternatifsiz olmadıklarını anlayıp performanslarını arttırmak zorunda kalır. olcay 1 2 maç dinlendirilmeli kafası rahat değil ne derdi varsa çözülmeli yoksa hem takıma hem kendisine zararı oluyo

• Beşiktaş çok kolay çözülebilen bir takım oldu. Kanatları kapatıp Oğuzhan ya da Fernandes'ten birini kitleyen her takımın puan alma şansı var Beşiktaş'tan. Türkiye'de de 5 büyükler dışında hemen hemen her takım da oynamaktan çok oynatmamayı düşündüğünden durum sıkıntılı. Beşiktaş'ta saha içi lideri yok ayrıca. Ya da böyle takımı ateşleyecek, kızacak bağıracak, isyan edecek biri yok. Savunma zaten sorunlu. Forvet hattı desen 3 tane iyi forvet var ama hiçbirinden istenen verim alınamıyor. Almeida yakaladıklarının yarısından fazlasını kaçırıyor. Bana göre Eneramo as forveti olmalı Beşiktaş'ın eğer tek forvetli sistemde ısrar edilecekse. Belki de sistem değişikliği, Pektemek-Almeida'lı bir forvet hattı daha çok pozisyon bulmasını sağlayabilir. Ayrıca Galatasaray derbisinin faturası da çok ağır oldu Beşiktaş'a. Seyircisiz oynama cezasının yanında özgüven sorunu olarak da takıma yansıdı.

0|0
    0|0
  • Maçı pek izlediğim söylenemez ama yorumda bulunmak gerekirse herşey fernandes'ten kaynaklanıyor.2.yarıda çok kötü oynamış onu okudum gazetelerden.Bide takım bilinç'in tribüne gitmesinden sonra havasını kaybetti diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ilk dört hafta aldatıcıydı zaten ben şahsen beşiiktaşlı olarak maçların zor bela aldığımızı düşündüm hatta allaha yalvardım ne olursun 5 hafta gs ile oynamayalım ertelensin diye ama gel ğör ki korktugum başıma geldi gs bizi yendi ve ben anladım ki bu yılda biz şampiyon değiliz.

0|0
    0|0
    • sorun gs değil ki maçın sonunda yaşananlar bence,saha kapandı moraller bozuldu,hepsi istikrarın gitmesine neden oldu.

• inan bana allah yukarda evde tekim şuandada liğ tvmizde var macı açıp merak bile etmedim biliyordum yenemiçeğimizi kadrodan belli

• her hafta aynı terane

• bjk bu yıl deli dolu giderken taraftarının çıkardığı anlamsız bir kavgadan bütün takımı mahfetti toparlanacak ama çok gec olacak bilic süre vermek lazım güzel teknik adam fernandes ve almedia denilen adamlar çok isteksiz oynatmak zorudan kalıyor ama bu iki adam oynasa harika adamlar ama oynamıyorlar diğer ileri uç oyuncuları çok formsuzlar moralsizler birde ibrahim toraman ve sezer olayı rahatsızlık çıkardı

0|0
    0|0
  • Galatasaray maçından sonra belinizi doğrultamadınız

0|0
    0|0
  • Bence malesef galatasaray ile fenerbahçe dışında şampiyonluğa oynuycak takım yok yani rekabetten yanayım ben ben galatasaraylıyım ama senelerdir malesef 34 maçlık lig maratonunda beşiktaşında son haftaya kadar çekişmenin içinde olmasını istiyorum ama malesef durum zor gibi.

0|0
    0|0
  • Hoca yokken olabilir dedik hoca döndü yine aynı

0|0
    0|0
  • arkadaş şimdi bir şey diyicem ne alaka diyeceksiniz ama söyliyicem lan bu şerefsiz tayyip erdoğan batırdı bizi

0|0
    0|0
  • BESİKTAŞ ın tek sucu kendi ruhuyla oynamaması

kardeş takımı diye gs yi belirlemesi ( ermeni takımıyla kardeş takımı olsa daha iyi olur )

sonuç itibarlı düşünmek gerekli tek amaç için savaşmalı

0|0
    1|1
  • Sizin en büyük hatanız ligin daha 4 haftasında şampiyonluk iddianız. :)

1|0
    0|0
  • beşiktaşı bu hale getiren fırat aydunuslu 6alatasaraydır.

derbiye kadar çok güzel giden ve lig başında şampiyonluğun adaylarından dediğim beşiktaş derbiden sonra resmen çöktü

Ne hikmetse 6alatasarayın her derbi maçında olay çıkıyor.

0|0
    0|0
  • tarihler 22 eylül 2013 akşamı akp hükümeti bu beşiktaş şampiyon olmuyacak dedi fenerbahçe olucak dedi fenerbahçe gol atmadan nedense maçlar bitmez oldu neyse tebrikler şampiyon fenerbahçe yarın 6.lığa iniyoruzzz

0|0
    0|0
  • fernandes almeida oguzhan dışında oyunu değiştirecek kaliteli ayaklara sahip değil bjk bence,kanat ve defans olarak komple sıkıntılı bir takım

0|0
    0|1
  • veli bu takımda oynayacak oyuncu değil

seyircisiz oymanında etkisi büyük

0|0
    0|0
    • değil ama nedense her maç ilk 11.hayır sabrediyorsun haftaya çıkışa geçeceğiz diye ama artık bu kadarı fazla.

• Besiktaşı maf eden kendi taraftarıdır baskıyla takımı ilerletmeye çalışıyorlar biliçin elindeki kadro başarılara imza atabilecek kadar yeterli değil bence ligi 3 sırada bitirmesi bile büyük başarı olacaktır

0|0
    0|0
  • acayip moralim bozuldu bugün ya takım çok kötü...

0|0
    0|0
  • golcu oyuncusu yok ki beşiktaş ın

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ LİGE HAVLU ATTIII

0|0
    0|0
  • Kazma Almeida kaynaklanıyor. Kaleci ile karşı karşıya atamıyor ne beklersin

0|0
    0|0
  • abicm sizn kaderınızde var

0|0
    0|0
  • Fernandes ile almedia nin sozlesmelerini feshedin duzelir takim

0|0
    0|0
  • Kadro kalitesi yetersiz.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun asdfghk

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence defans anlamında olsaun hücüm anlamında olsun toparlanamıyorsunuz.

O kadar iyi oyuncularınız varken verim alamıyorsunuz.

Mesela en basit örnek Fernandes o kadar para istiyor ama o paraya değecek bir oyun sergilemiyor.

Karabük'ü yenemiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • ne olduğunu anlayamıyorum gerçekten, ama baktım şimdi 4. sıradayız 18 puan ve eğer yarın eskişer ve sivas kazanırsa onlarda 19 puan olacak ve bizi 6. sıraya itecekler.

1|0
    0|0
  • bende izledim arkadaşımla canım çok gol kaçtı tamamen şanssızlık

0|0
    0|0
  • iyi oynuyor kaybediyor :(((

0|2
    0|0
  • hayırlısı be gülüm :)

0|1
    0|0
  • beşiktaşlı arkadaşlar bugünden sonra anladılar her halde fenerbahçenin bu sene şampiyon olacağını :)

0|1
    0|1
  • şansızlık ve hakem hatalarıyla kaçan şampiyonluklar forvetler çok ağır beşiktaşta

0|1
    0|1
  • şanssızlık canım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...