Beşiktaşa ne oldu böyle sorun ne bu gidişat durur mu dersiniz ?

ilk 4 hafta lider olarak tamamladı hatta avrupada tur atladı :((((((((((((

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Bjk seyircisiz oynamıyor. apacık ortada.

karabük de güclü takım ama.beraberlik takımı bu sene. zor kazanıyor su ana kadar 10 mata en cok berabere kalan takımlar gs karabük antalya 4 er beraberligi var.

1|0
    0|0
  • Drogba bir koydu pir koydu

2|3
    1|0
  • İlk 4 haftayı kayıpsız geçirdikten sonra acaba mı? diye düşündürdü açıkçası beni ama yine de bunca yıllık tecrübeye dayanarak Umutlandırıp utandırma durumlarına düşmemek için beklentilerimi fazla yüksekte tutmadım ama görüyorum ki herkes beklentilerini fazla yüksek tutmuş ve şampiyon olacağımızı düşünmüş.

Açıkçası ben bu sene şampiyon olacağımızı düşünmüyorum özellikle kazanmamız gereken maçları kazanamadığımızı yıllardır görüyorum ve çok kritik maçları.

Örneğin senin şampiyonlukta ki en önemli rakibin galatasaray ve fenerbahçe önecelikle ne yapacak edeceksin bu maçlarda puan kaybetmeyeceksin en kötü yenemiyorsan yenilmeyeceksin ama biz yıllardır içeride ve dışarıda rakiplerimize puan kaybediyoruz ve biraz dişli takımlara da aynı şekilde.

Kadroda yetersiz oyuncuların bir an önce gitmesi gerektiğini düşünüyorum, mesela veli kavlak , necip , escude , holosko , almeida ve serdar kurtuluş.

Bu oyuncular ile sezon sonu yollar ayrılmalı ve sağ beke motta gibi bir oyuncu alınmalı.

Orta sahaya velinin yerine fernandes çekilip onun bölgesine de çok yetenekli sergen vari veya oğuzhan tarzı bir futbolcu transfer edilmeli aynı şekilde forvete de ihtiyacımız var ilhan mansız ve pascal nouma tarzı bir forvet ya da amokachi tarzı yırtıcı bir forvet.

Her sene kanser olacağımı bildiğim halde evime lig tv alıyorum ve takımı desteklemeye çalışıyorum.

Bu seneyide kanser olarak geçireceğimizi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • besıktasın gazı bıttı... gecen seneden farkı neki?bı gazla bı sansla buraya kadar geldıler gaz bıttı artık,acı gercekler cıkıyor sadece,memnunmuyum degılım,ben heyecan dolu bır lıg ıstıyorum

1|0
    0|0
  • Şampiyonuz bu sene dert etme .

1|0
    0|1
  • yıllar önce ilhan mansızlı ahmet dursunlu kadrosuyla beşiktaş şampiyonluğa giderken samsunspor çıkmıştı karşısına 4-2 yenilmiştik o maçtan sonra tepetaklak olmuştuk paso yenilgi ve beraberlik gelmişti şampiyonlukta kaçmıştı. işte bu senede ne olduysa galatasary maçından sonra oldu tepetaklak olduk ya

1|0
    0|0
  • Bu sene Fenerbahçe şampiyon hala anlamıyonuzmu rakibimiz yok yenecek takım yok bundan 34'De 32 yapıcaz =))

1|0
    0|2
  • ne oldu bilmem de gs yenince oldu ne olduysa :D

1|1
    0|0
  • sebebi 6alatasaray

1|0
    0|0
  • beşiktaşın yolunu kestiler nokta...

1|0
    0|0
  • Marmal aslinda sahasi ve taraftari olmayan bir takim sonucta

0|0
    0|0
  • Şeytan carpti bjk yi :D

1|0
    0|0
  • samet aybabanın ahı tuttu galiba :) Şaka bir yana takımdan evvel bilic'in kendini toparlaması gerekli yoksa bu iş zor.

0|0
    0|0
  • gs bir carptı :)

0|0
    0|0
  • bu sonuçlar zaten belliydi ilk hafta trabzon erciyes antep bursa

zaten bu takımların durumlarıda iyi değildi bunlar bitince patır patır dökülmeye başladı..

0|0
    0|0
  • Ne olduysa Galatasaray maçından sonra oldu :D bu haftada sıra Fenevde . :)))

0|1
    0|1
  • bence beşiktaş galatasaray maçından sonraki aldığı seyirci cezası beşiktaşı çok kötü etkiledi desten açısından yıkıldılar

0|0
    0|0
  • GENİŞ KADRO yok.

Olcan ve Gökhana bağlı bir takım ikisinden birisi hasta olsun gününde olmasın sıkıntı yaşanıyor.

Fernades paşa zaten tirplerde nedense.

0|0
    0|0
  • ÜZerimizde Nazar var =)

0|0
    0|0
  • yalan oldu..

0|0
    0|0
  • gs bir çarptı ondan sonra kendıne gelemedı :D

0|0
    0|0
  • hızlı giden çabuk tez yorulur diyelim

0|0
    0|0
  • Drogba'dan sonra kendilerine gelemediler.. e kolay değil tabi :(

0|1
    0|1
  • olcay cıksın olur..

0|0
    0|0
  • kızlar futbola ne kadar meraklıymış bütün futbol soruları sizden geliyo (:

0|0
    0|0
  • beşiktaş her yıl aynısını yapıyor bak izle ikinci yarıda aynı olacak ..

0|0
    0|0
  • bu sene rakibimiz Kasımpaşa asdfghk

0|0
    0|1
  • drogba bir çaktı :D iklim sen GSli değilmisin gardeş sanane bjkden :D

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...