Aldatıldınız,affettiniz.Ve sonra başınıza bu geldi naparsınız?

Çok seviyordunuz affettiniz barıştınız.Ve sonra halen görüştüklerini öğrendiniz naparsınız?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Senin aldatan bir kimseyi afferdersen eğer seni yine kullanır. Çünkü ihanet ruh hali değil karakterine dönüş biçimidir. Bu sözü hatırladım. İhanete daha önce uğramıştım. Ama bunu öğrendikten sonra sen onu affetsen bile sevmene rağmen hiç bir şey eskisi gibi olmuyor. Çünkü ilk zamanlarda ona o kadar güveniyorsun ki yalanı ya da ihaneti ilk duyduğunda,öğrendiğinde beynine bir virüs giriyor. O düşünce her zaman aklında oluyor. İşte bu seni yiyip bitiriyor. Ondan sonra sende oda toparlamaya çalışsa bile olmuyor. Küçük bir nedenden dolayı bile sonra kavga çıkıyor, düzelmiyor aslında. Canından çok sevsen bile olmuyor... Bence bırak gitsin o.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 10 kere şansa gerek yok

0|0
    0|0
  • aptallığıma yanarım

0|0
    0|0
  • kısaca özetlıyorum...beni bir kere aldatursan yazıklar olsun sana benı ıkı kez aldatırsan yazıklar olsun bana ...affetmıştın yaaa yıne affet ...affetmek bayanlarda sadece yalandır miş gibi gorunur ama asla unutmaz...bıtırmelısın kendıne saygın varsa yoksa ...devam

0|0
    0|0
  • kendimi parmaklarım. affetmeyeceksin. kural bu.

0|0
    0|0
  • o yüzden affediciliği törpülemek gerekiyo.

0|0
    0|0
  • Bir kez aldatıldaysan bu onun suçudur ikinci kez aldatıldıysan bu senin suçundur.

0|0
    0|0
  • Masat var picak var ee hunharlikta var...

0|0
    0|0
  • Gider kafama sikarim amk napacam.. aldatmanin affetmesimi olurmus.. bir defa yapan bir defa daha niye yapmasin.. zayifsin

0|0
    0|0
  • Kendini döv...

0|0
    0|0
  • "Bir kez aldatıldıysan bu onun suçu, iki kez aldatılırsan senin suçundur" ben 2.şansı vermem

0|0
    0|0
  • ALDATMAK ya da aldatanı effetmek. Tamam affetmek buyuk bır erdemlık lakın ınsanlar bunu haketmıyor, her defasında ıyı nıyetını suıstımal edıyorlar. Affeden bırı olarak sunu dıyebılırım pısman oldumşu anhersey olması gerektıgı gıbı oldugun ıcın Tecrube edınmekle yetındım.

ALDATAN ne olursa olsun AFFETMEK erdemlık olsa bıle Bu erdemlıgı Insanlar hıc haketmıyor.!

0|0
    0|0
  • Tek bir kelime söylerdim o. İle başlayan.

0|0
    0|0
  • Affetmem başkasına bakarsa tokatı yer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir defa aldatan kişiyi affedersen sen yine kullanır .

Çünkü aldatmak bir ruh hali değil karakterin dökülüş biçimidir .

0|0
    0|0
  • Affetmezdim, bu yüzden bunu da yaşamazdım.

0|0
    0|0
  • Aldatan birini affetmem..

0|0
    0|0
  • Kendi kendime al işte gerizekalılığının ve saflığının bedelini öde derdim. olanları unutmam zor olurdu

0|0
    0|0
  • salaklığıma doymam!

0|1
    0|0
  • Affetmen hata , safmısın sen?!

0|0
    0|0
  • Çok sevsem bile aldatıldığımı öğrenince o kişiden soğurum ve ayrılırım. (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...