Kadın evli durum çok karışık...

Şimdi anlatıyım durumu kadının biri bizim apartmanda oturuyor komşumuz işte kadın evli ve 2 tane kız çocuğu var . Geçen ay beni evlerine çağırdılar akşam 11 filan gibi kızları ve bayan vardı eşi çalışıyomuş gelmemiş. Bilgisayarlarına bişeyler yüklettirdi yaptırdı işte format filan atmıştım format atarken kadının çocukları küçük 5-7 yaş aralığındalar işte .Format attıktan sonra koltukta oturuyorum laptop yanımda duruyor programlar yükleniyor filan bende tv izliyorum bir yandan kadın diz çöktü pcye bakıyor bende bakıyorum ondan sonra kadın diz çöktüğünde göğüsleri diz kapaklarıma değiyordu ilk başta yanlıslık dedim 1 saat boyunca öyle durduk resmen beni ter bastı bişeyler oldu içimden diyorum ulan ne oluyor kadına filan daha sonra işlerimi hallettim eve gittim . Kadın arada bize misafirliğe filan geliyor yaşı 35 -40 arasında ama baya genc güzel bişey ben galiba kadına aşık oldum yeni yeni bişeyler hissediyorum ha bu arada kadının yiğeniylede sevgiliyim. Çok karışık bişey ben napacam yav bok gibi kaldım ortada. Napacam ben ? Konuyu tam anlatamamış olabilirim kusuruma bakmayın lütfen ciddi ve samimi cevaplar verirseniz sevinirim saygılar ...

Güncellemeler:
Unuttum gitti valla dün iyice düşündüm arkadaşlar

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar sizin gibi ufak tefek şeylerde tahrik olmadığı için bunun da seni tahrik edebileceğini düşünmeden yaptığı bir eylem olmalı diye düşünüyorum. Hele ki aranızda ki yaş farkı nedeniyle dikkatli olması gerektiğini düşünmemiştir bile. Boş hayallere kapılma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana güvenip kapısını açan, belki seni küçük kardeşi makamında görerek sana güvenen biri hakkında öyle düşünmen çok yanlış. bir kadın kafaya koyarsa birini öyle veya böyle elde eder, eğer öyle bir şey olsaydı çoktan olmuştu. kendine çeki düzen ver, hayatını karartma boş ümitlerle.zaten sevgilin var daha ne olsun.

0|0
    0|0
  • Samimi cevap veriyorum; karaktersizlik bu eğer bunları gerçekten düşünebiliyorsan..

0|0
    0|1
  • Yaa kadının yeğeniyle sevgiliymişsin ayrıca bu hanım evliymiş.anlıyorum elinde değil ama unutman lazım bir şekilde.yaşı da büyük boşver.

0|0
    0|0
  • oha kadın evli be .

0|0
    0|1
  • Yanlışa düşme, şeytana uyma, edebini takın..

Kalıbınızın adamı olun ulan.

1|0
    0|1
  • yuh yaa başka bir kelime bulamadım ben

0|0
    0|1
    • Birlikte filan olmadık yanlış anlamayın lütfen

• abi kadın oynak bişi belli.bi de yiğeniyle çıkıyosun.

bilmem bilir misin bir laf vardır , çalma kapsını çalarlar bigün kapını.inan insan yaptığı şey başına gelmeden ölmüyo.

• kadın evli ve sen kadının yeğeniyle sevgilisin ama kadına aşık oldun. Dallas gibi yuh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini kadının kocası yerine koy ve bir kez daha düşün

0|0
    0|1
Yükleniyor...