Bana bir şey söyle ki herşey değişsin

sıkılıp bıkmadınız mı ,artık yaşamlarımız çok mu monoton,flörtleriniz ardı arkası kesilmiyor ama aradıgınızı bulamayanlardan mısınız?kısacası boşluktasınız ve psikolojiniz çökmeye yakın ne olup bittigini umursamıyosunuz hayatınızda.. benim söylediklerim bir kesit bana öyle bişey söyle ki hayatım değişsin.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Öyle bir şey söyleyeyim ki hayatın değişsin öyle mi?.. Doğru mu anladım? ..

Komiksin o zaman.

Al, bu şarkı paklar seni.

youtube.com/watch?v=Ag2i5vwOk3Y&list=PLEAE5C6F73E2C9269

Bütün yorumlarımda şarkı dağıtıyorum Noel Baba gibi.

Onlar benim değerlilerim.

Kıymetini bil.

Müziğimi sana vererek ruhumu ikiye bölüyorum. Haberin var mı senin be kadın?

0|0
    0|0
  • Nil erkoçlar'ı örnk al hayatın değişir :D

0|0
    0|0
  • "bişey" değil "bir şey" şeklide yazılır. umarım yardımcı olabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler dil anlatım öğretmeni cümleye başlarken de o 'umarım', 'Umarım' olacaktı.Umarım yardımlarımız birbirimize ulaşır.Sevgiyle kalın..

• sadece mezuniyet:D

• çok ütopik amaçların var(!)

pekala, daha sonrası? boşluğa düşmemek için uzun vadeli planların olmalı. bocalamamak için sürekli hareket halince olmak gerekir. bu şekilde bahsettiğin tarzda düşüncelere mahal vermezsin.

• hayatini degistir hayatini degistir hayatini degistir de kendi kendine ve hipnotize et kendini

0|0
    0|0
  • Yak bir cigara =)

0|0
    0|0
  • efendı temız ahlaklı erdemlı ıyı saf durust ve daha sayamadıgım bır cok ıyı mezıyetımle burdayım...ya sen

0|0
    0|0
  • afedersiniz flört nedir? anlamadım

0|0
    0|0
  • Dünya turu sadece bak neler değişiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir şey değişmeyecek bunu kabullen belki bununla birlikte bir şeyler değişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...