Şu anda ne yapmalıyım? Katil olucam sanırım siz olsanız ne yapardınız??

Sevgilim beni aldatmıştı affettim evet bu hayatımdaki en büyük yanlıştı ama çok seviyordum.Ayrıca ben o kızla bütün iletişmlerini kesmiştim facebooktan engelledim onun telefonundan engelledim.Bugün bir baktım o kız durumlarını falan beğenmiş ama hepsini Şu an napıcam bilmiyorum benlede ara sıra konuşuyor gidip öldürmek istiyorum çok kötüyüm napıcam siz olsanız ne yapardınız?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Terkederdim. Açık ve net. Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna derdim. Başkasının paşa zevkine ben kendi aklımı yitiremem, huzurumdan vazgeçemem. Kocam değil bişey değil, ne mecburiyetim var bütün bunları çekmeye, ne hali varsa görsün. Çeker giderim unuturum da. Yapmadığım birşey değil. Hiç acımam, sevsem de sevmesem de...

0|0
    0|0
    • engelledim direk hiç konuşmadım bile

• Şimdi telefondan falan mesaj atar cevap veriyimmi

• Sadece de ki o kızı yeniden musallat ettin başımıza, sana bir kez şans verdim ama şansını har vurup harman savurdun artık yollarımız ayrıldı, haberin olsun. dersin ondan sonra ne hali varsa görsün.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ayrıl başkasını bul kendine.

1|0
    0|0
  • s.ktri çekip terket iyi alıştırmısın çoçuğu

0|0
    0|0
  • hapse girmeyi göze alıyorsan :D en azından sevgili sende o boş dimi anladın sen :D

0|0
    0|0
  • sende onu boynuzla aklı başına gelsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hmm çok haklısın insan öldürmek istio ama kız beğenmiş seninki bişey felan yazmamış mı gerçi engellemiştin.bence bu kezde bu çocuktan vazgeçmek için kendine engel koy

0|0
    0|0
    • Ne yani konuşmamış olsalar bile eklemiş işte

• engelledim direk hiç konuşmadım bile

• i yapmışsın hiç ulaşamasın sana ölsün meraktan

• önce gözlerine çatal sok sonra pipisini kes kıçına monte et. başarılar

0|0
    0|0
  • kızı öldüreyecğine git sevgilini öldür ya . kızada umut veriyor demek . ikiniz yarışa girmişsiniz .

0|0
    0|0
  • Hiç sallamam.

Kendi boklarında sürünsünler..

0|0
    0|0
  • Bende yasadim bu durumlari, hic bir sekilde sonu gelmedi. Ikisinide s.ktir et

0|0
    0|0
    • engelledim direk zaten hiç konuşmadım mesaj bile atmıyoki zaten

Yükleniyor...