Birini gerçekten sevmek

arkadaşlar 18 yaşında olduğunuzu ve bu zamana kadar kimseyle çıkmadığınızı düşünün. İlk defa birini seviyorsunuz ve sevgiliniz oluyor. Gerçekten aşık olduğunuzu düşünüyorsunuz bu ilişkinin ilerleyeceğini falan düşünüyosunuz ama üzerinden 4 ay geçtikten sonra öğreniyorsunuzki sevgiliniz sizi aldatıyor ve sizde bunu öğrendikten sonra ayrılıyorsunuz. Çok sevdiğinizden dolayı canınız çok acıyor üzerinden 5 hafta geçmiş ama onun mutlu olduğunu görmek canınızı daha çok yakıyor ne yapardınız ? (aldatan:erkek)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• asla hemen bir erkek arayışına girmem, çivi çiviyi söker diye hareket de etmem içim kan ağlasada dışardan gayet mutlu gözükürüm ki üzüldüğümü bilmesin. sonra herşeyi akışına bırakır teslim olurum acımı yaşamam gerekirse onu yaşarım sırf iyi olucam diye saçmalamam. Sende yapma aklın varsa bu acılara aşka meşke değilde geleceğine önem ver mesleğini eline al. Önce okul olsun önceliğin

0|0
    0|0
    • Zaten lise son sınıftayım üniversiteye hazırlanıyorum kafamı bunlarla meşgul etmek istemiyorum ama insan ister istemez kendini kötü hiissediyor. Düşünsene yüzüne gözlerine bakarak seni seviyorum diyebilen biri gidip başkasınada aynı şeyleri aynı anda söyleyebiliyor. Bu nasıl bir şerefsizliktir?

• Kesinlikle gerek yok düşünülcek biri değil çünkü. O ihanet etmeye alışmış zaten ama bir kız olarak aldatılmak yedirilebilr bir şey değilki.

• Alkış. . .

Erkekler Ne Diyor 3

• sadece senin için ilk olduğundan dolayı böyle bir hisse kapılıyorsun. kaybetme ilk kez tattığın bir his olduğu için tüm benliğin direniyor. belki gerçekten sevmiyorsun bile.

0|0
    0|0
    • Evet ilk olduğundan ilk defa böyle duygular yaaşdığımdan kendimi bu kadar kötü hissediyorum. Çevremdeki kişilerin tepkisi baştan beri olumsuzdu. Onun beni üzeceğini biliyorlardı sanki hep uyarıyorlardı. Ama ben kaptırmıştım kendimi.

• Haklısın. Bu hatalarla doğru yolu bulacağız.

• umarım haklıyımdır. sana kimse bunları konuşma diyemez çünkü bunlar hayatın gerçekleri fakat bir noktada takılıp kalman sadece seni yorar. enerji sarf edersin fakat ilerleyemezsin bir süre sonrada pes edersin. o yüzden dozunda bırak. sana iyi geceler. hayatta bol şans.

• yapacak bir sey yok hayatın gercekelrı büyüdükce daha iyi anlayacaksın

0|0
    0|0
    • Doğrudur. Belki de bu gerçekler insanı git gide olgunlaştırıyor. Hayatın içinden deneyimler yaşayarak olgunlaşıyoruz.

• Çok yardımcı oldunuz gerçekten. Sağolun :)

• rica ederim ne demek

• Yeni sulara yelken açardım peşinden ağlıcak değilim ya :D kız açısından konuşuyorum.

0|0
    0|0
    • ama gerçekten seviyorsun ilk defa böyle hissediyorsun dayanamıyorsun onsuzluğa ?

• Ya napıcam gururumu ayaklar altına alamıycağıma göre unutmaya çalışmak lazım.Yeni uğraşlar yeni arkadaşlıklar gurur önemli benim için.. aldatan kişiye oho asla

• Haklsın. Aldatan her zaman aynıdır. Başkalarının mutsuzluğuyla kendini mutlu ediyor. Hayatlarıyla oynuyor duygularını mahvediyor. Bir daha devam etsek yine aynı şeyler olcaak.

Kızlar Ne Diyor 2

• lanet üstüne lanet beddua üstüne beddua... haketmıyorsam yanlış yapmamışsam hiç bir zaman mutlu olmasını istemem

0|0
    0|0
    • Bende mutllu olmasını istemiyorum zaten. Onun acı çektiğini ve pişman olduğunu görmek istiyorum.

• Yaa boş ver gitsin.sana başkası mı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...