Saçın Önünü Kaldırma

Merhaba. Sorum saç uzatan erkeklere ya da çoktan uzatmış olan erkekleredir. Şimdi efenim ben saç uzatma aşamasındayım ama beni deli eden bir sorunla karşı karşıyayım. Duştan sonra saçın her yerine gayet güzel şekil verebiliyorum fakat şu önünü bir türlü kaldıramıyorum. Benim istediğim hafif sağa doğru yatık ve hafif de yukarı doğru olan saç bilirsiniz klasiktir. Saçlarımın önü kaşlarımı hafif geçiyor gözlerimi kapatmıyor ama, ama gene de fönü tutsam bile istediğim kadar kalkmıyor yukarı. Kalkıyor fakat az kalkıyor ve uzun saç izlenimi uyandırmıyor. Siz bu sorunu nasıl hallediyosunuz? Yani saçın önünü nasıl kaldırıyosunuz? Soru Detayı Vol: 123456789

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• çocuk sinir etti videoda saçının önünü kaldırıyo belki istediğin budur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim ben 2,5 yıldır uzatıyorum. bosver ön kaldırmayı sal gitsin. uzat komple. saçlar öne gelip rahatsız ediyorsa o geçis süresinde tac tak. sonra zaten şekil alır.

0|0
    0|0
    • Ya usta şimdi bana öne doğru atmakta yakışmıyo biliyo musun, havaya kaldırınca daha iyi oluyo. Ben sadece bunu nasıl yapabilirim diye buraya yazdım. Bu arada 2.5 yıldır saç uzatıyosan baya ilk insanlara dönmüşsündür :D Ama uzun saç iyidir ya :D

• Aynen uzun saç iyidir.. uzat gtsin

• nasıl anlatıyım şimdi kardeşim ya fırçayı kullanmayı bilmiyosun heralde

0|0
    0|0
    • Aynen üstat olabilir. Pek kullanmayı bilmem açıkçası.

• Vay be, direk bildin hocam helal olsun :D Ama bir de bölümsonucanavarı da var onu da unutmayalım :D

• orada iyidir güzeldir ::D

Yükleniyor...