Karısını aldatan adam bu ahlaksızlıgı kendıne nasıl yakıstırabılıyor ?

Adamın 3 tane güzeller güzeli çocugu var , ne karısının hatrına ne çocugunun hatrına uçkuruna sahıp olamıyor yası olmus 35-40 arası orda burda kadın kız peşinde , kadında durumun farkında gibi ama bu kabul edılcek bı konu degıl .

Bu adam bu kadını gitsin boşasın madem ki kendine sahip çıkamıyor .

O kadının çocukların günahı ne ? Siz olsanız aldatılmayı kabul eder misiniz ? Aynı apartmanda oturmamızdan bile komsu olarak biz utanıyoruz . Evde cocugun karın dururken elalemin kadınlarına para yedirmek ne demek ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kadinlarami kahhbe deniyor buda erkegin kahbesi iste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• maneviyat diiyorum

0|0
    0|0
  • İşsiz bir türk genci ve annesi...

Miletin eviyle uğraşacağına, git çalış hayata bi' katkın olsun.

0|0
    2|1
    • annesi kım sana onu sormadım ben

Kızlar Ne Diyor 3

• kadınla konuştunuz mu mecburiyeti neymiş katlanıyor bu duruma?

gidecek yeri mi yok

imkanı mı yok

adamdan mı korkuyor

bu kabul edilir şey değil tabi ki

normalde insanın 1dk bile onunla durmaması gerek

0|0
    0|0
    • çocugu babasız kalmasınmış zaten yokki

• evet

• Bence olay yasadigimiz sistemin getirdikleri,islami bir yasam ve yonetimimiz olsa kimse ne bukadar karektersiz olur ne de kimse boyle bir kalkisma ya cesarez eder ve anneler coluk cocuk selef olur ama sozde modern olacaz diye bize ait nekadar deger varsa yok ediyoruz

• Ya bu biraz karışık bir konu

Dayanırsın bazı sebeplerin vardır kimse bilmez..

0|0
    0|0
  • babam annemi aldatıyordu ben 14 yaşındayken. 6 aylık da kardeşimi vardı. anlıyordum her şeyi babamın aldattığını da biliyordum. annem bizi bırakmak istemediği için gidemiyordu bir de küçücük çocuğu var kadının. bırak git ben bakarım dedim anneme. kadın benim de desteğimle çekti gitti babam adam oldu o günden sonra

0|0
    0|0
    • ne kadar üzücü pis bı durum

• senin için katlanmıştır

• Yok benim icin ozamanlar oyleymis,ozamanlar kari aldatmak degilmis isi adi ,sadece olabildigince gul koklamakmis

Yükleniyor...