Neye karar vercem ben:(

sevgilimle herşey iyi giderkekn dun yine cok şiddetli kavga ettik.2 sebebi var.biri iş arkadaşlarını bir arkadaşının düğününe arabayla goturmesi.o arabanın içinde bir bayan iş arkadalı olcaktı neysek onun sevgilisi de gelcekmiş 2. de bana 2 kere başka bir evli bayan iş arkadalının adıyla hitap etmesi şok oldum resmen kendini çok kotu hissetim dilim sürçtü dedi onlarla benden daha fazla zaman geciriyosun adımı bile karıştırıyosun dedim seni affetmyxem asla dedim affetmesen affetme dedi resti çekti.çok değişti başlarda boyle değildi.en son konuşmak istemiyorum senle ben rahtsız etme bir kaçgun dedimm soonra nolcak dedi sonrasını ozamn düşnürüz dedim tm dedi kapadık sonra kaç defa aradı çok doluyum konuşalım lutfen dedi.atlattım o gece konuşmadım bugun konuşduk ailem size tanışmaya gelcek diyo anneni annem mi arasın babammı arasın diye sordu yine ben eski konuyu açtım kavga eetik kotu kapadık teli...şimdi ben ne istediğimi neye karar verceğimi bilmiyorum.yapmam gereken şey ne (bu arada biz farklı illerdeyiz)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• normal bır durum bende bırden fazla kızla takıldıgım zaman aynı esseklıgı yapıyordum ısımlerını karıstırıyodum dalgınlıkla ama ben cozdum durumu bır tane oldumu problem olmuyor))

0|0
    0|0
    • biz bir bucuk yıldır birlikteyiz zaten ilk defa boyle oldu

• gerçekten inan cok bensizyosun oda benm için sigarayı bıraktı.ben onnun en yakın dostunun kız arkadasıydım .ben imkansızdım oonun için benle birlikte olabilimke içn dostuyla mesae koydu arasına

• ben ıstemeden buraktım ama kokusu onu rahatsız etsın ıstemedım

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence ona tanışmaya gelmeden önce aramızdaki sorunları halledelim de ve biraz soğuk kanlı ol sen onu değilde o seni kaybedicek diye korkmalı ve çok üstüne düşme birazck mesafeli ol ve asla bağırma sadece düşüncelerini dile getir ona ve yaptıklarına karşı söze seni seviyorum hemde cok ama diye başla derim ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...