Aziz Yıldırım bir kez daha Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı seçildi görüşleriniz neler?

Aziz Yıldırım Mehmet Ali Aydınlara fark atarak bikez daha Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı seçildi görüşlerinizi alalım?

Güncellemeler:
AZİZ YILDIRIM: 4393 MEHMET ALİ AYDINLAR: 1514

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Utancı sahiplenmek bu olsa gerek. Sen suçluyu korursan suçu da bir nevi mübah saymış olursun, suça teşvik edersin. Utancı sahiplenirsen utanmazlığa prim vermiş olursun. Kim ne derde desin Fenerbahçe cezası tescillenmiş, ceza almış bir kulüptür. Bir kişi Suçu kişiler işler deyip sucu çirkeflikle, ona inanan kalabalıktan aldığı kuvvetle başka taraflara atmaya kalkıyorsa ve bu kalabalık da onu desteklemeye devam ediyorsa utanç sahiplenilmiştir ve o utanç artık sadece birkaç kişinin utancı olmaktan çıkar. Aziz uyanıklık yaptı. Körler sağırlar birbirlerini seçerler. Ben galatasaraylıyım, bizim kulüp de aynı b.kun mavisi. Bu yolda herşey mübah diyerek bu millet bu günlere gelmedi. Yazık, bunlar yozlaşmanın ispatı. Bunlar benim görüşlerim. Fanatikler, holiganlar, size de hayırlı olsun başkanınız.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Hoşgeldin daimi başkanım...Yine layık olduğun yerdesin...

0|2
    0|0
  • olacağını söylemiştik,hayırlı uğurlu olsun.

0|2
    0|0
  • O kadar vukuati var hala daha baskan seciliyor.yuh bee

0|3
    1|3
  • Aziz Yıldırım daha çok Galatasaray şampiyonluğu görecek:)

0|0
    0|1
  • Galatasaray şampiyon =)

0|1
    0|2
  • Çok sevilen bir başkan ve hakediyor bencede.

0|1
    0|0
  • belliydi böyle olacağı

0|1
    0|0
  • Nice şikeli senelere fenevbahceliler ahahha

0|1
    0|2
  • adamdan kurtulamadık gitti kendisini pek sevmesem başarılı başkan ne yapalım hayırlı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Şikeyi açık açık itiraf eden adam varken şikeyi örtbas eden adamı seçecek halleri yoktu herhalde ben Aziz Yıldırımın Başkan olmasına sevindim

0|0
    0|0
  • Zafer konuşmasına bile parmak sallayarak gelen, konuşmasında bile "BUNLAR YİNE ŞİKE YAPAR derler ama hayır, bu sene alnımızın teriyle bütün branşlarda şampiyon olacağız" diyebilen bir insanın yeniden başa geçmesi çok ama çok üzücü... Onun öfke dolu sözlerini Hitler'i alkışlarcasına hayranlıkla alkışlayanlar daha da üzücü.

Bir Galatasaray'lı olarak, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden olan, ezeli rakip, ebedi kardeşimiz Fenerbahçe'nin büyüklüğüne yakışmayan bir üslubu var sayın Yıldırımın. Ali Şen zamanında Fenerbahçe çok daha sevilen bir kulüptü bütün Türkiye'de. Ne olduysa şu nefret dolu insanlar yüzünden oldu. Fenerbahçe'ye çok daha beyefendi biri yakışır benim fikrimce. Çünkü Fenerbahçe zaten güçlü, Aziz Yıldırım'a falan da ihtiyacı yok. Ama Türk sporunun barış ortamına çok ihtiyacı var.

Mehmet Ali Aydınlar bana kalırsa çok daha samimi, beyefendi ve barışçıl bir insandı. Ama gördüğüm kadarıyla nefret ortamı bitmeyecek. Maçlarda küfür, kavga asla sona ermeyecek.

0|0
    0|3
  • herkes layık olduğu sekılde yonetılır...

0|0
    0|0
  • onurlu bir başkan müthiş bir insandır tebrikler...

0|2
    0|0
  • Tayyip gibi anca ölünce gider o adam =)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Durmak yok şikeye devam. Yürrü Aziz baba. :P

0|0
    0|0
  • camiamıza hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • şike yaptırdığı için uefa'dan ceza alıyor takımı , adam hala başkan , artık yüzünü görüpte miğdesi bulanmayan kaçımız kaldı ?

0|0
    0|1
  • Hayıvlı uğuvlu olsun. :)

bkz: Fenevbahçeli değilim..

0|1
    0|0
  • link bu MAA , Azizenin faaliyetleri tescilli zaten ... ne zaman düzgün bir başkanı olacak bu fenerin ?

0|0
    0|1
  • azizeee :))))

fenevi kötü günler bekler

0|0
    0|1
  • Azize başkan Galatasaray şampiyon:-)

0|0
    0|0
  • bu adamdan kurtuldugumuz gün iki rekat şükür namazı kılıcam

0|1
    0|0
  • emekli olacak fenerbahçeden maaş bağlanacak. prim günü dolduruyor.

0|0
    0|0
  • her seferınde küllerinden doğuyor adam

0|0
    0|0
  • Eğer AZİZ YILDIRIM kurmayları ve kendisi ATATÜRKÜN kulübüyüz diyorsa heryerde ve bu seçimi kazanıyorsa hükümete karşı burda AZİZ YILDIRIM başarısı vardır GALATASARAYLIYIM ama aziz başkanı seviyorum dik duruşunu

0|0
    0|0
  • bu seferki şike projeleri daha kapsamlı her branşta şampyonluk dedi :) :)

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım yüzüne feneri bırakacağım

1|1
    1|0
  • çokta tın. :))

0|0
    0|0
  • ali şen'e sormak lazım onun duygular kabarmıstır :D

0|0
    0|0
  • rakamlar biraz geride kalmis

0|0
    0|0
  • belli birşeydi zaten gerçekten memonun seçileceğini düşünenler varmıydı? temenni değil seçileceğini

0|0
    0|0
  • bunlar akıllanmayacak :)

0|0
    0|0
  • OooooOOOoooo Aziz Yıldırım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...