MARMARAY'A BİNDİNİZ Mİ? MARMARAY HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Marmaray, İstanbul'un Avrupa ve Asya yakalarındaki demir yolu hatlarını İstanbul Boğazı altından geçen bir tüp tünelle birleştiren 76 km'lik bir demir yolu iyileştirme ve geliştirme projesidir.[6] Halkalı ile Gebze arasında çalışması planlanan hattın boğaz geçişini de içine alan, Ayrılıkçeşme ve Kazlıçeşme arasındaki 14 km'lik bölümü 29 Ekim 2013 tarihinde hizmete açılmıştır. Açılan hatta 3'ü yer altında olmak üzere toplam 5 istasyon vardır. PEKİ SİZ BU 100 YILIN PROJESİNİ HENÜZ TEST ETTİNİZ Mİ?

• KAHROLSUN MARMARAY
    50% (1)12% (1)20% (2)Oy Ver
  • GEREK YOKTU KÖPRÜ VE VAPURLAR YETERDİ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • GERÇEKTEN 100 YILIN PROJESİ TEBRİK EDERİM YAPANLARI
    50% (1)38% (3)40% (4)Oy Ver
  • HELAL OLSUN ADAMLAR YAPMIŞ
    0% (0)25% (2)20% (2)Oy Ver
  • YAPILDIYSA YAPILDI KİMİN VERGİSİYLE YAPILDI
    0% (0)25% (2)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yapanlarin ellerine saglik bu projede agac kesilmedi diye kulp bulamadilar bu sefer farkli yerlerden vurmaya calisiyolar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vikipedi...

0|2
    0|0
  • Test edenleri gorduk ,binmedim binmeyecegim

0|2
    2|1
    • Bogazici Köprüsü'ne karşı Çıkanlar

Şimdi lüks Araçlar ile geçiyorlar köprüyü

Tutarsız ve ayarsiz zavallilar...

beyni ile *otu yer değiştirenler...

• Ayni sey degil. Sana laf anlatmakla ugrasmayacagim,kalin kafan bunlara calismaz

Sizin gibi yobazlar soylecek laf bulamayinca kufur ederler,alisigiz biz raaaad ol ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• yazık yahu büyük bir proje ben discovery kanalında belgeselini izledim elin gavuru bile mükemmel proje dyor sizin söylediklerinize bakın . çöktümü .ne oldu . hatta çekemeyip imdat çektiler bide üstüne üslük .arkadaşlar bir yerde hata varsa söylemek gerek karalamaya gerek yokki ben şimdi sitede reklem gördm diye oraya buraya burayı karalasammı iyidir . bir emek var sonuçta bari emeğe saygı duyalım . aman marmarayda çok üzülmüştür binmediler bana diye . sonra trafik sıkışık diye yakınıyorsunuz oldumu bir şimdi . ihtiyacı olan kullansın zaten o yüzden yapıldı binip gezmeye gerek yok bence ihtiyaç duyarsam elbetteki kullanacağım . harbiden kınıyorum bu güzel projeye bel altından sataşan herkesi herşey türkiye için yapılıyor . ve herkesin kullanımına sunuluyor

0|1
    0|0
  • ya yaptık diyolarda lan kimin parsı ile ne yaptınız. ?

sanki türkiye bir üretim yaptı da saatıgı ticari malllarda elde ettiği kardan mı yaptılar. hayır benim senin paranla yaptılar. sonra o benim paramla yapılan şeye ben binerken para ödüyecem. hem parsını verecem hemde binerek para ödüyecemm aga... Türkiyenin başına öyle biris geçmelikli şu internete ödediğim para 50 tlde 10 tlye otobüslere verdiğim 2 tl 50 kuruşa su ücretisin elektrikik kw ücreti % 80 düşürcek kendi arabalarımız üretecez. kendi silahımız kendi ucagımızı kendi don latstiğimizi ürettirecek bir Başbakan na ihtiyacımız var.

tabi benzin en fazla 1,5 tl olacak. bide et kilosu 20 tl den 5 tl olacak :)

ama halkımız saf... bir litre benzie 5 tl bir kg ete 20 tl otobüslere 2 tl sonra aaa marmaray yapıl aaaa metro geldii... aaa ete za m geldik alıştıkk canım .. benzine zam geldi 5 tl geldi devlet yapmış büyüklerimiz bilir derlerese istersen her tarafa marmaray olsun bir boka yaramaz...

1|0
    0|1
  • Hükümetin politikası : Belli bir süre ücretsiz yapalım fakirler binsin bişey olmazsa biz de bineriz.

Klasik akp tayip politikası

1|1
    0|0
  • 2008-09'da Mühendisler bazı olumsuzlukları gördü, işten ayrıldı falan. Şimdi tek tek yazmaya üşeniyorum.

Kullanmayı düşünmüyorm. Hatta duraklarını ve yolu görmedim bile.

Türk milleti 2 gün sonra her şeyi unutan bi' millet. Adam özellikle 29 Ekim'e getiriyor ki ileride Cumhuriyet'i değil Marmaray'ı kutlayalım... Hiç bir şey olmamış gibi. Burada da bazı dangalaklar vardı, 29 Ekim'de avatarına Marmaray amblemi koyan. Bundan 50 sene sonra kimse Marmaray'ın bu kadar rezillikle açıldığını hatırlamayacak, her kes sorunsuz bi' şekilde 29 Ekim 2013'de hayatta geçtiğini sanacak, bazıları hariç.

2|1
    0|0
Yükleniyor...