Eşinizin sevgilinizin arabasını sizden daha çok sevme ihtimali...

Kızlar eşinizin sevgilinizin arabasını sizden daha çok sevdiğini hissederseniz arabasını kıskanır mısınız? Arabaya zarar vermek ister misiniz?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• kocam arabasını benden çok sever ve bunu abartırsan git arabanla yat derim gerçekten gidip arabada falan yatmaya başlarsa öperse kaputu falan psikoloğa götürürüm :)

bide şunu izleyin :) link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben takmam öyle şeyleri yeter ki ilgisi sadece cansızlara karşı olsun D: .Ama bazı erkeklerde var eşi arabayı alıyor ve kaza yapıyor kazadan sonra kadın eşini aradığında senin birşeyin yok dimi diyeceğine arabada hasar var mı diyebiliyor duyduğum şeyler ne yazık ki böylesine de ister istemez o arabada hasar yoksa bile tekrar çarpıp arabayı paramparça edesi gelir.

0|0
    0|0
  • Yoo anlayışla karşılarım , bende arabamı çok severim ... Zarar vermem ama arabasını kullanırım ..

0|0
    0|0
  • olabilir desteklerim

0|0
    0|0
  • Arabaya zarar verme gibi bir mümkünatım yok lakin, adam arabasını benden daha çok seviyorsa, git arabanla aşk yaşa, onunla öpüş ben yokum derim.

0|0
    0|0
  • Sorun değil.

0|0
    0|0
  • eh yok artık

0|0
    0|0
  • yok artık ya :))

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler arabayı nıye kıskanayım

0|0
    0|0
    • seni sevdiğinden daha çok arabasını seviyor, sana göstermediği özeni ilgiyi ona gösteriyor, sizin özel günlerinizi unutuyor ama onun bakım günlerini saatine kadar hatırlıyor vs :)

• hatırlasın daha ıyı sorumluluk sahıbı ınsanı severım ben

• hayır arabasını cok sevebılır kıskanmam

0|0
    0|0
  • ihtimal yok

0|0
    0|0
  • pazar günlerini arabasıyla değil benimle geçirsin, haftanın 6 günü arabada yatabilir. dert değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu kıskananı doktora götürürdüm.

0|0
    0|0
  • başkaları görmesin die egzozuna poşet geçirmediği müddetçe sorun yok

0|0
    0|0
  • Bu NAsı Bi Teori Mayk Yaaaaaaaa .

0|0
    0|0
  • Arabam olsa kendime ait gözüm gibi bakarım ama sakınılan göze çöp batar bilemedim ki ya ama nasıl olsa sevgilim olmayacak arabaları severim bende :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...