Benden hoşlanıyor mu? Lütfen cevaplayın gerçekten kafama taktım!

Lisede ilk senemizde aynı sınıftaydık "O"nunla. Arkadaştık yani ama bana "asistanlık" yaptırırdı. İlk senenin sonunda mesajlaşıyorduk. Arkadaşlarımı sevmediğimi filan söyledim. Hepsine bir kulp buldum (kisu anaynı arkadaşlarlayım ve onları seviyorum ??). O da ilerde hiç arkadaşım kalmayacağını söyleyince ben de onun arkadaşım olmasını söyledim. Sanırım bu son söylediğim kilit noktası gibi bir şeydi. Bana benim onu sevip sevmediğimi sordu. Ben de biraz hoşlanmama rağmen hem bunun karşılıksız olduğunu düşünmüştüm hem de hoşlanmak istemiyordum aslında. Daha önce en yakın arkadaşlarımdan birine de sormuş benim ondan hoşlanıp hoşlanmadığımı. Ben mesaja cevap olarak olmayan halamın üstüne yemin edip ondan hoşlanmadığımı söylemiştim ??. O ise bana inanmadığını ve bana bir şey söyleyecek olduğunu ama artık gerek kalmadığını söylemişti. Söylemesi, şansını denemesi için çok ısrar etmiştim ama ancak ondan hoşlandığımı itiraf edersem söyleyeceğini söylemişti. Ben de itiraf filan etmedim. Yazın bu "bana söylemesine gerek kalmayan şey" hakkında çok düşünmüştüm. Başka bir kızdan hoşlandığını söyleyebilirdi ama benden hoşlandığını söyleyecek olması daha büyük bir ihtimaldi düşününce. Hem madem söylemesine gerek kalmamıştı neden bunu söylemişti ki?

Lisenin 2. senesinde ayrı sınıftaydık ama sürekli gözgöze geliyorduk. Yüzümüzde şaşkın ya da gergin bir ifade oluyordu (bence) gözgöze gelince. Milyon defa gözgöze geldikten sonra bakmayı kestim ve onun bana bakıp bakmadığına da bakmadım.

Bu sene 3. senemiz ve aynı sınıftayız. Hala sürekli bakışıyoruz. Saçma sapan konular açıyor benimle konuşmak için. Geziye gitmiştik ve dönüşte uçakta yanına oturmak zorunda kaldım. Yanındaki arkadaşına bakıyordu konuşurken ama benden kaçırıyordu gözlerini rahatça konuşmasına rağmen. Bu bayram tatilinde önce göğsümün ve popomun çok sexy olduğunu, fiziğimi çekici bulduğunu filan söyledi. Sonra bana onun için normal olabilecek ama benim için kesinlikle olmayacak bir şey teklif etti. Tabii ki reddettim. Reddedince direk tersledi, çirkin olduğumu, böyle davrandığım için sevgilim olmadığını filan söyledi. Ama kolay kolay da vazgeçmedi benden ve bir daha ısrar etti. Teklif ettiği gün ve ertesi gün evde kafayı yiyecek gibiydim. Annemlere söylesem kesin okulumu bile değiştirirlerdi. Sonra neyse ki olayı abarttığıma kanaat getirdim ve bu sefer "O"na mesaj attım. Sürekli "sus" "kes" gibi şeyler söylüyordu. Bayram bitti ve okula döndüğümüzde sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi davrandı. Bilerek ters davranıyoruz bazen birbirimize fazla belli etmemek için herhalde hoşlandığımızı.

İnternette de araştırdım hoşlanan erkeklerin belirtilerini, testler yaptım. Belirtilerde olmayanlar sadece "O"nun cool oluşundan kaynaklanıyor. Testlerde her zaman doğru sorular olmasa da onlarında hemen hemen hepsinden olumlu sonuç çıkıyor.

Her şeyi kendime göre yorumluyor da olabilirim tabii ki ama mümkün olduğunca objektif bir şekilde yazmaya çalıştım. Hepsini okumaya vakit ayırdığınız için teşekkürler.

0|0
02

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...