Limon yapraklarının kokusu adlı romanı okuyan ?

Arkadaşlar bu romanı okuyan var mı aranızda? Dün aldım , kitabı yarıladım . Ancak olaylar sürekli aynı yerde dönüp duruyor bir türlü olaya bağlanamadı gitti, çok gereksiz detaylarla uzatıldı da uzatıldı. Merak ediyorum sonunu nasıl bağlayacaklar. Okuyan var mı arkadaşlar ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• okudum kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben okumadım :)

best seller roman mı?

0|0
    0|0
    • evet öyle idi . aslında çok satanlardan uzak dururum genelde ama konusuna biraz göz atmıştım beğenmiştim. Fakat fazla gereksiz detay var, yediği yemegin lezzetini anlatmak için bir sayfalık yazı barındırıyor, ne gerek var bu kadar tantanaya di mi . hemen bağla su mevsuyu, yok baglamıyor . başa dönüp duruyoruz olaylar ılerlemıyor , sınır oldum ıyıce

• yoo ben çok fazla kitap okurum, paulo coelho dan tut dan brown, gabriel garcia marquez' kadar birçok yazarın kitaplarını okudum, ki Dan brown'ın çok ağır uslubu vardır , çok yavaş ilerler olaylar ama akıcıdır , fakat bu romanda her şey başa sarıyor milim ilerleme yok , ve çok fazla gereksiz detayla konu uzatılmış, bu da haliyle sıktı beni .

• o zaman sen haklısın. Yapacak bir şey yok. Kitabı bırak :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonucu sorma ya kitap okumanın tadı nerde kaldı dha .

0|0
    0|0
    • yahu sinir oldum ama yaa . gereksiz üçüncü sahıslar dahil oldu, aynı detaylar tekrar başa sarıyor . saçma sapan uzadı mevzu . sinir oldum dünden beri olay baglanacak diye beklıyorum, yok baglanmıyor basa donuyoruz resmen

Yükleniyor...