Muslera 1 ay yok görüşlerniz neler ?

Muslera 1 ay yok görüşlerniz neler ?Galatasaray'da sağ ayak parmağı kırılan Muslera 1 ay sahalardan uzak kalacak. Sneijder ise Kopenhag'a götürülmeyecek. link

1|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahcelıyım ama iyi olmus diyemiyecgim en kısa zamanda iyilesir ins

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Fenerbahçeliyim. Ama o moruğu seviyorum.

0|0
    0|0
  • Ya defansımız iyi olduğu için Eray çok sıkıntı çekmez zaten Kopenhag maçında da gördük 2.yarı nerdeyse top görmedi.

Yine de iyi iş çıkardı ama Tafo ve Mancini motive ettiği sürece kendine daha da güvenir.

Tecrübesiz ama yetenekli.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ,gs yokluğunu arayacak.

0|0
    0|0
  • ayy canım kıyamam muslerayı rakibimizin futbolcusu olsada seviyorum keşke bizim maçta oynasa sneijderde 1 ay sakat oda bizim maçta oynamayacak

0|0
    0|0
  • Muslera'siz galatasaray adam akilli yapamaz bence. Sneijder'de gs'nin yildizi. ne bu sacmalik.

0|0
    0|0
  • üzüldüm ama her işte bir hayır var

0|0
    0|0
  • Kötü olacak gibi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Muslera ve Sneijder in olmaması bizi çok kötü etkileyecek defansımız zaten evlere şenlik birde kaleci kötü olunca her maç 3 gol yeriz Sneijder olmayınca oyun kurmakta zorlanıyoruz

0|0
    0|0
  • Taffarel yedek kalecilere ne katmış onu göreceğiz..Bruma'nın oynayacağına da çok sevindim.

0|0
    0|0
  • Rüştünün yokluğunda volkanı, volkanın yokluğunda merti kazandı fenerbahçe.. belki biz de erayı kazanırız..ama pek umutlu değilim :(

0|0
    0|0
    • benimde hiç umudum yok :D biz kaleci konusunda baya şanslıyız ama siz değilsiniz :D

• Muslera 2 senedir hiç sakatlanmamıştı yedek kaleci ihtiyacı yoktu yani.. mondragon-muslera arası tam bir rezalet zaten adnan brothers sağolsun :(

• kötü olmuş rakibimiz için :D

0|0
    0|0
  • Kesin habermi ?

0|0
    0|0
  • muslerasız çok zor olucak ya

0|0
    0|0
  • biraz sıkntılı olcakk

0|0
    0|0
  • fb derbide zorlanmadan kazanıcak desene :)

0|0
    0|0
  • rakiplerin önemli eksiklerine sevinmemiz çok normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...