Genelleme yapıyorum=türk kadınlarının hep ilgi beklemesinin altında ne yatıyor?

sevgili kadın üyeler:biz erkeklerinde moralinin bozuk olduğu bir takım durumlar olabiliyor...misal iş...misal okul ...vb

moralimiz bozuk olmasa da bizim hayatımız sizin etrafınızda dönmüyor...istersek maça gideriz...istersek kahveye!sürekli elinizdeki cep telefonlarıyla erkek arkadaşlarınızı rahatsız ediyorsunuz...kahvede okey oynuyoz...bi rahat bırakmadınız..sizin yüzünüzden ortağım elindeki okeyi attı...bi huzur verin ya!

0|0
106

En İyi Erkek Görüşü

• Genellemenin kralı:

Çünkü biz vur patlasın çal oynasın arkadaşımızla biralarımızı yudumlarken ya da soranin dediği gibi okey oynarken eğer kendileri dışarı çıkamıyor ya da çıkıyor ama bizim kadar free takilamiyorsa bilinç altında bizi kıskandığından saçma sapan konular nedeniyle o telefon hiç susmuyor

Olm yoksa kasıtlımı yapıyorlar baya baya kıskanıyor olmasınlar, bak bu da olabilir... :-):-):-):-)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim... Benim gibi düşünen çok mu acaba? :-)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• 0|1
    0|0
  • Paronayak insanlarla birlikte olma sende. Yada karsindakine guven vermiyorsun

0|1
    1|0
  • Bende ilgi göstermemesinden yanayım. Göstermesin ilgi hiç birşey yapmasın.

0|1
    2|0
  • bence burda suc kadınlarda degil. ilgisiz erkekler bir grupsa diger grup da aşırı ilgi gösteren erkekler. kadınlar ikinci grubun davranışlarına daha kolay alışıyor.

0|1
    0|0
  • herşeyden önce kendimize deger vermememizden kaynaklanıyor ve dünyayı kendi eksenimiz etrafında dönüyorda sanıyor olabiliriz...

kısacası bende erkek olsam" lan oğlum bir rahat ver artık "derdim:)

0|1
    1|0
  • Huyumuz boyle napcan

0|1
    0|0
  • Belki erkeklerin ilgi düzeyini ayarlayamamasından kaynaklanıyordur?

1|1
    0|0
  • okeyi sıkıntı yapıyosn taş bidaha gelir :)

0|0
    0|1
  • ikimiz için dönsün dünya isterimmm

0|1
    0|0
  • çünkü ona aşık olduğunu hissettirmen gerekiyor Japonya'ya gitmiş birisi olarak sadece biz Türk kızları değil japonlarında buna ihtiyacı var çünkü ne kadar evli arkadaşım varsa kocasından nefret eder hale gelmişler =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eziklikten abi..ilgi alanı desen yok ahım şahım güzellik yok üretkenlik yok alaka yok merak yok..nolcak anca boş beleş gelcenmi nerde kaldın gezmeye götür bana şunu al..

0|2
    2|0
  • Rakıya benzetirler Türk kadınlarını; her türlü meze ister yanında,çok zahmetlidir ama çok da keyifli..

2|1
    0|0
  • aynen ya benim ortağımda ben karonun asını attım sevgilisi yüzünden karonun papazını attı o da bir huzur verin ya

0|0
    0|0
  • Çünkü onların ilgi ve şevkate ihtiyacı var. asdsdfasdf

0|1
    0|0
  • evlat acısı lan o okey :(

s... et abi sende :DD

0|1
    0|0
Yükleniyor...