Arkadastan öte biri...

2 aydır konustugum biri var. beni seviyor onu da biliyorum. bende onunla konusmayı seviyorum iyi biri de ayrıca. neyse simdi konuyu acıyorum size: dün gece erken yattı bende en yakın arkadasımın abisiyle konustum o da benim öz abim gibidir ama onunla konusmamdan falan hiç hoslanmaz. bir de eski sevgilimle oyle gündelik bir konusma yapmıstık az biraz. sabah dün gece ne yaptın diye sordugunda soyledim ben de. simdi bana cok kızgın. onun gönlünü almak için ne yapabilirim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilinle görüşmemelisin konşmamalısın, arkadaşının abisini de o arkadaşınla tanıştırırsan güvenebilir.Bunları söylersen gönlünü alabilirsin sanki

0|0
    0|0
    • arkadasımın abisiyle tanıstı ama yok. ilk gördüğü andan itibaren bir agresif tavırlar bir kıskanclık anlamıyorum ne var ki bunda?

• erkekler bazen kızların farkedemediği ilgiyi farkedebilir.belki arkdaşının abisinin sana ilgisi vardır o da bunu farketmiştir,sen o ilgiyi abilik olarak görüyorsundur

Erkekler Ne Diyor 2

• Özür dilemekten başka bir şey yapamazsın.

0|0
    0|0
  • boşver başkalarına bak neyin oluyor yahu ;)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence eski sevgilnle konuşmamalısın.yani başkasını seviorsan adı üstünde eski yani önüne bak.geriye nie dönüosn ki ben olsam bende çok kızarım.ama kökten konuşmamazlık yapar mıyım yapmam konuşurm ama kızmışımdır.ama ben erkek değilm onun düşüncesi nsldr bilemiyorum.ama bişey olmaz seviosa geri konuşur.sende dürütçe sölemişsin keşke bir de o yönünden baksa :) hyrlısı canım ya

0|0
    0|0
    • yani ben sevgilimle iyi arkadastım bu yuzden arada konusuyoruz arkadas olarak yani. ayrıca konustugum cocuga asık degilim sadece ilgi duyuyorum ama yine de kendimi sorumlu hissediyorum tabi.

• tesekkür ederim sagolasın :)

• sende saol canım (:

• herseyi yappp

0|0
    0|0
Yükleniyor...