Siz hiç arafta kaldınız mı ?

Ne içeri alınıp ne kapıdan kovulmadan bir eşikte bekletildiniz mi hiç ?

Bir yanınız da cehennem ateşleri diğer yanınızda gül bahçeleri varken hiç bir yere ait olamamanın sahipsiz ezikliği kütüğünüzü, kimliğinizi sildi mi varlığınızdan?

Gitmek isteyip de gidemediğiniz kalmak isteyip de "buyur" edilmediğiniz bir sevdanın kapısında nöbet beklediniz mi ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yıllar evvel kalbimi parçalara bölmüştüm. İlki mukaddes saydığım annem için, diğeri sevdiğini göstermeyen o ufak tefek ama kocaman yürekli babam ve her daim yanımda olan kardeşim için.

Ve ben kalbimin bir parçasını mazimde bir kaç yar için ayırmıştım. Bazılarının yüreğinde mesken tuttum ve sonrasında ayrılık rüzgarları yükseldi aramızda.

Bazıları ise en uzak ihtimallerim olarak orada bir yerde kala kaldılar. Gündüzleri ışığı ile yol bulduğum ve geceleri kor bir ateşle içimi yakan girdaplarda savrulduğum da barizdir.

Bir cennet ya da cehennem var mı bilmem, zira ikisi de bu dünyada her daim yaşanmakta. Esas muamma ise o sevda kapısında sabırla bekleme sınavıydı ve ne kadar acıdır ki o kapı hiç aralanmadı...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• olmazmı, gelgitler içimde büyüdü, kah zaman kahretti, kah zaman umutlandırdı. yakamoza dönüp seyreyledim gecenin sessiz karanlığını...

1|0
    0|0
  • iki arada bir derede kalmisligim cok oldu ne ileriye gittim nede geriye dönebildim.Sevdanin nöbetini tutmuslugum var ama nöbet sonunda vuslat degil hasret düstü bize.. ne yapalim..

1|0
    0|0
  • yok olmadı bana öyle şeyler..istediğimde bodoslama daldım ben..

0|0
    0|0
  • tam tamına 1 sene bekledim tamda tarif ettiğin gibi.. :/

1|0
    0|0
  • en kötü şeydir ortada kalmak ya da arada kalmak ,kararsız kalmak

kötüyle iyinin arasında kalmak gibi ,yada bir kavganın ortasında kalmak gibi birşeydir

0|0
    0|0
  • Seni çok felsefik görüyorum bu aralar . Biraz dinlenmelisin bence .

0|0
    0|0
  • İnsanın bazen iyilikle kötülük, güzellikle çirkinlik, cennetle cehennem arasında kaldığı yer "araf"tır. Ne var ki, bir insanı insan yapan hayatta seçmiş olduğu "taraf"tır. ;)

0|0
    0|0
  • Edebi soruya edebi cevap verilmez ki millet danışıklı dövüş sanmasın diye...
    Ayaküstü yerlerde oturmayı hiç sevmediğim gibi arafta kalmayı da hiç sevmem..
    Dask reklamları da bir nevi öyle :)

0|0
    0|0
  • dügün vardı ben pek sevmem çok gurultulu geliyor sevgilim gel falan dedi gittik beraber gittikten sonra yuzume bıle bakmadı çıktı arkadaslarıyla gezındı benımde taıdıgım yoktu ortamda dısarda öyle mal gibi bekledım

0|0
    0|0
  • Oldu ama çok beklemeyi sevmem ben. Sinirlenirim ve uzaklaşırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 sene boyunca yaşadım ben bu durumu çok boktandı :S

sonra vazgeçtim o sevdadan o kadar emek çaba boşa gitti,

1|0
    0|0
  • Bence bu bir duruş sorunu, Olduğun yeri veya tarafı bilsen hiç kalmazsın, olmaman gereken yerde olursan o duruma maruz kalabilirsin, bu dediğim en basit karar alma sırasında bile başımıza gelebilir eğer sabit görüşümüz yoksa.

0|0
    0|0
  • Tam da o durumdayım.

Ne cennet kokabiliyorum, ne de cehennem yanabiliyorum.

1|0
    0|0
    • Bu nasıl bir cümle ya? İçime ateş gibi düştü...

• Bir yazıdan hatırladım şimdi. Benim de...

Yükleniyor...