Çokk üzgünüm şimdi ne yapmam lazım benim :(

sevgilim istanbula gezmeye gitti..Ve hiç durmadan geziyor..Bu sabah günaydın yazdım hemen ardından günaydın yazdı bende benden öncemi kalktın dedim..Uzatma kalktım işte dedi..Bende sinirlendim söylendim baya cevap vermedi. 5 mesaj attım sonra cevap verdi.. Ne soruyon iyice kalktın mı saat kaçta kalktın diye ne uzatıyon lafı dedi..Bende tm pardon sen keyfine bakkk ben rahatsız etmeyim seni.. Zaten benmle kötü olmak için uğraşıyordun birdaha yazmam by dedim. Hiç cevap vermedi tabi geziyor keyfi yerinde neyine gereğim ben.. BEni çook üzdüü Rahat rahat gezebilmek için benimle arasını bozdu benim ne yapamam lazımm şimdi..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Adamı rahat bırak belli ki gece kötü geçmiş, rahat edememiş. Eski semtlerde ise sabah ezanı ile uyanmıştır, istanbulda hava parçalı bulutlu ve kasvetli ayrıca.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Severken de rahat rahat gezdirseydin de bıktırmasaydın çocuğu.. Bırak gezsin arkadaş, bütün hayatı senden ibaret değil, bu hiçbir zaman böyle olmayacak da.. bunu anlayın artık

0|0
    0|0
  • Anında mesaj atmasını isteme takıntınız nedir anlamadım . Bırak gezsin . Günaydın mesajını hiç atmamış da olabilirdi ..

0|0
    0|0
  • nedir sizin sorununuz ya bırakın gezelim şu güven probleminii aşın

0|0
    0|0
  • Onun yaptığını yap ilgisiz davran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bas tekmeyi

0|0
    0|0
  • bir süre üstüne gitme derim çünkü bazen erkeklerin kız arkadaşlarına söyleyemediği şeyler oluyo belki de bu yüzden geziyordur.hem nerden biliyosun belki sana geziyorum dedi şimdi yalnız başına oturuyodur üzülme birkaç gün bekle o yazsın ilk

0|0
    0|0
Yükleniyor...